Ogród przy hotelu

Byłeś w podróży i możesz polecić hotel, w którym dane Ci było spędzić noc? Podziel się swoimi doświadczeniami, opowiedz o plusach i minusach, kosztach, standardzie i jakości obsługi.
Eoniw

Ogród przy hotelu

Post autor: Eoniw »

Szukam jakiegoś specjalisty, który zajmuje się projektami ogrodów. Mam dość duże pole do popisu dla niego, sama próbowałam coś wymyślić, ale przyznaję, że nie jestem specjalistą w tym zakresie. Chcę, żeby ogród przy naszym pensjonacie był przyjazny gościom hotelowym, zamówiłam już rzeźby z brązu i kamienia, jako ozdoby.
Wołek

Re: Ogród przy hotelu

Post autor: Wołek »

Właśnie w szczególności przy tego typu miejscach cały ogród musi być zawsze bardzo dobrze zadbany i urządzony. Ja przy okazji chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł https://www.podlane.pl/blog/zabezpiecza ... czas-zimy/ gdyż właśnie w nim opisano jak zabezpieczyć systemy nawadniania przed nadchodzącą zimą.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Ogród przy hotelu

Post autor: martek »

Nie tylko same budynki, ale również otoczenie dookoła jest ważne. Wtedy jest taka całość, przyjemnie spojrzeć jak są kwiaty, zieleń i różne dodatki ciekawie zaaranżowane. Bynajmniej ja zwracam na takie rzeczy uwagę. Przy urządzaniu własnego ogrodu wykorzystałam elementy małej architektury ogrodowej od Jońca, między innymi palisady łupane Stone na obrzeża, umocnienia skarp. Sprawdzają się wszędzie, nie tylko przy prywatnych budynkach. Warto całą ofertę Jońca sobie sprawdzić.
Gość

Re: Ogród przy hotelu

Post autor: Gość »

Do ogrodu przy hotelu fajnie nadadzą sie te https://gardenspace.pl/sofy-ogrodowe meble. Są nowoczesne ale i stylowe, modne w tym sezonie. A do tego to wysoka jakość, ten producent wam ją gwarantuje. Zapoznajcie się z ofertą.
Złoty

Re: Ogród przy hotelu

Post autor: Złoty »

Rozważając przeprojektowanie mojego ogrodu w duchu ekologicznym, zainteresowały mnie produkty z recyklingu dostępne na https://multyhome.eu/ i warto o nich coś wiedzieć. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z ich asortymentem ogrodniczym? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich wytrzymałości i wpływie na środowisko.
ODPOWIEDZ