zakładanie firmy

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

zakładanie firmy

Post autor: annake »

Czy znacie jakieś firmy z Łodzi pomagające obcokrajowcom założyć u nas firmę?
kłobiewskiadam

Re: zakładanie firmy

Post autor: kłobiewskiadam »

annake pisze: 25 maja 2020, 15:06 Czy znacie jakieś firmy z Łodzi pomagające obcokrajowcom założyć u nas firmę?
Jeśli szukasz rzetelnego biura rachunkowego, które świadczy usługi w tym zakresie to mogę z czystym sumieniem polecić firmę Domiter. To sprawdzone biuro, które wyręczyło mnie we wszelkich formalnościach urzędowych i podatkowych związanych z zakładaniem firmy dzięki czemu miałem znacznie więcej czasu żeby skupić się na trzonie swojej działalności. Współpraca z profesjonalistami to zawsze przyjemność. Serdecznie polecam to biuro :)
Gość

Re: zakładanie firmy

Post autor: Gość »

Ja właśnie zakładam swoją firmę i urządzam jej biuro. Jakie meble do niego wybrać? Coś polecacie? Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-biurowe-86 widziałem ofertę i przyznam że ładne meble mają i do tego niedrogie. Ktoś tam już zamawiał? Ja się chyba zdecyduję.
marrly

Re: zakładanie firmy

Post autor: marrly »

Zastanow się czy potrzebujesz biuro bo sporo mozesz zaoszczędzić korzystając z takich rozwiązań jak to https://www.pap.pl/mediaroom/1476081%2C ... owane.html :)
trakki

Re: zakładanie firmy

Post autor: trakki »

Podczas prowadzenia własnego biznesu istotne jest dbanie o wizerunek firmy. Zachęcam do przeczytania ciekawego artykułu na stronie https://trzemeszno24.info/5-rzeczy-ktor ... jej-firmy/, który porusza tę kwestię. Głównym aspektem jest odpowiednio działająca i atrakcyjna strona internetowa. Należy również przywiązywać dużą wagę do jakości obsługi klienta oraz zdobywania pozytywnych opinii i rekomendacji o firmie.
bujajsięładnie

Re: zakładanie firmy

Post autor: bujajsięładnie »

Jeśli chcę zamówić internet dla domu , to jakie aspekty tak naprawdę są dla was ważne? Na co zwracacie uwagę? Co powinno być odpowiednikiem tak naprawdę dobrego internetu? Ja to jednak mam wrażenie, że sporo osób będzie mi pomocnych, ja się naprawdę nie znam.
stars

Re: zakładanie firmy

Post autor: stars »

Pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu firmy można uzyskać u Aforti AC - firmie która realizuje kompleksowo zadania z zakresu księgowości, kadr i płac, a także bieżącej administracji. Takie zadania zawsze najlepiej zlecać profesjonalistom
ODPOWIEDZ