Torby reklamowe

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 44
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:42

Torby reklamowe

Post autor: heniutek »

Przez kilka lat inwestowaliśmy w torby reklamowe, bo ten nośnik reklamy sprawdzał się doskonale. Czy ktoś z Was w tym sezonie inwestował w ten nośnik? Wiadomo, że obecna sytuacja raczej nie działa na korzyść toreb, ale bardzo ważne jest to, że potem ceny takich toreb mogą być dużo większe.
Awatar użytkownika
leonia
Posty: 68
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:32

Re: Torby reklamowe

Post autor: leonia »

Jak widać jest wiele ciekawych form na reklamowanie swojej firmy. Wszystko trzeba dopasować do swoich potrzeb i celów jakie chcemy osiągnąć. Na pewno też warto zgłosić się do firmy Shark Design https://sharkdesign.pl/reklama-wyroby/tablice-unijne/ , ponieważ ich oferta jest również obszerna. Oferują oni chociażby wykonanie tablic unijnych, które są wykorzystywane podczas najróżniejszych inwestycji.
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: Torby reklamowe

Post autor: Marcellus »

Do mojej firmy katalogi, stronę internetową no po prostu wszystko projektowała ta firma https://foxmedia.com.pl/ są specjalistami w marketingu i naprawdę robią to skutecznie. Teraz bez reklamy firma nie jest w stanie zdobyć tak dużej liczby klientów co przekłada się na niższe dochody.

paso walizki
Awatar użytkownika
lena
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Torby reklamowe

Post autor: lena »

Ja ze swojej strony też polecam torby reklamowe - w szczególności jeśli będą to ekologiczne torby. Z własnego doświadczenia wiem i widzę, że klienci wprost przepadają za takimi gadżetami. Warto zainteresować się tym tematem i znaleźć firmę, której będziemy zlecić wykonanie tego typu toreb. Nie wiem czy słyszeliście już o http://kompol.pl/ ? Mają ciekawą ofertę.
ODPOWIEDZ