taxi Warszawa

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

taxi Warszawa

Post autor: suselka »

Szukam jakiejś dobrej taxi z Warszawy, jeździ ktoś z Was z free now? Słyszaam że mają bardzo dużo aut i dlatego szybko podstawiają taksówki, na czyms takim by mi najbardziej zależąło.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: taxi Warszawa

Post autor: dalixa »

Regularnie jeżdzę z Free Now, mają fajną apkę do zamawiania gdzie szybko ogarniesz sobie kurs. Z panelu adminitratora możesz sprawdzać wszystkie przejazdy pracowników i też wygenerować sobie zbiorczą fakturę za miesiąc.
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: taxi Warszawa

Post autor: suselka »

już zaczęlimy z nimi współpracować, wszystko się dobrze układa, auta zadbane, kierowcy spoko, nie strach w nocy wracać z jakiejś imprezy firmowej, to podstawa bo mamy dużo dziewczyn w ekipie
Awatar użytkownika
Iwona40
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:34

Re: taxi Warszawa

Post autor: Iwona40 »

Ja mogę polecić bardzo dobrą korporację taksówkową ale w Katowicach http://tele-taxikatowice.pl/ i moim zdaniem warto ich zamawiać bo dojedziemy zawsze na czas, fajnym autkiem i za spoko kasę :)
Awatar użytkownika
radecki
Posty: 75
Rejestracja: 05 mar 2020, 19:39

Re: taxi Warszawa

Post autor: radecki »

Jeśli o inne miasta chodzi to w Krakowie super jest Taxi Kraków 919 https://radiotaxi919.pl Dobre ceny, punktualni, kierowcy spoko. Od dawna ich się trzymam i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

Re: taxi Warszawa

Post autor: menelaos »

Znam katowicką Tele-Taxi. Zawsze są punktualnie i maja korzystne ceny, takze ich się właśnie trzymam. Sprawdźcie ich sobie, na bank nie będziecie zawiedzeni, bo to solidna korporacja.
Gość

Re: taxi Warszawa

Post autor: Gość »

Jak dla mnie w Warszawie najlepiej zamówić kurs z opti taxi, wygodnie robi się to przez aplikację i przejazd jest tani.
ODPOWIEDZ