Spółka transsgraniczna

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Spółka transsgraniczna

Post autor: DanielaT »

Kto skutecznie doradzi mi w tym temacie? Słyszałem, że niby http://podatki-katowice.pl/uslugi/spolki-transgraniczne się sprawdza. Chciałbym jednak to potwierdzić u Was. Zgodzicie się?
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: Fijaa »

Jak chcesz zakładać spółkę to moze zainteresuje Cię oferta firmy jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ która zajmuje się sprzedażą spółek od wielu już lat? i nie tylko? ponieważ również skupują spółki. Kupno takiej spółki to dla osoby kupujacej duże ułatwienie ponieważ bieganie po urzędach aby ją zarejestrować nie należy do najłatwiejszych.

okap łódź
Awatar użytkownika
lena
Posty: 111
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: lena »

A orientujecie się może jak wygląda rejestr akcjonariuszy koszty ? Z tego co wiem, to rejestr akcjonariuszy trzeba zlecić odrębnej firmie, najlepiej takiej która ma doświadczenie w tym temacie. Jesteście w stanie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Zoria
Posty: 25
Rejestracja: 09 gru 2019, 21:04

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: Zoria »

Czytałam, że popularnym rynkiem dla spółek jest Wielka Brytania. Każdy polski przedsiębiorca może z tego skorzystać, nawet jeśli nie zna się na formalnościach. Ta firma wszystko załatwia https://www.taxangels.pl/ . Kompleksowo prowadzą dokumentację i udostępniają w Londynie adres firmom zarejestrowanym. Dlatego nawet nie trzeba wyjeżdżać, żeby mieć tam spółkę.
oluś021

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: oluś021 »

A ja zastanawiam się nad tym, aby kupić gotową już spółkę i myślę, że na stronie http://www.agrowerdykt.pl/artykuly/firm ... o-wiedziec można znaleźć korzystne informacje w tym temacie. Trzeba tylko wiedzieć, na co się decydować. Sprawdźcie koniecznie podaną stronę, aby poznać wszystkie procesy.
ODPOWIEDZ