Spółka transsgraniczna

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Spółka transsgraniczna

Post autor: DanielaT »

Kto skutecznie doradzi mi w tym temacie? Słyszałem, że niby http://podatki-katowice.pl/uslugi/spolki-transgraniczne się sprawdza. Chciałbym jednak to potwierdzić u Was. Zgodzicie się?
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: Fijaa »

Jak chcesz zakładać spółkę to moze zainteresuje Cię oferta firmy jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ która zajmuje się sprzedażą spółek od wielu już lat? i nie tylko? ponieważ również skupują spółki. Kupno takiej spółki to dla osoby kupujacej duże ułatwienie ponieważ bieganie po urzędach aby ją zarejestrować nie należy do najłatwiejszych.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: lena »

A orientujecie się może jak wygląda rejestr akcjonariuszy koszty ? Z tego co wiem, to rejestr akcjonariuszy trzeba zlecić odrębnej firmie, najlepiej takiej która ma doświadczenie w tym temacie. Jesteście w stanie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Zoria
Posty: 24
Rejestracja: 09 gru 2019, 21:04

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: Zoria »

Czytałam, że popularnym rynkiem dla spółek jest Wielka Brytania. Każdy polski przedsiębiorca może z tego skorzystać, nawet jeśli nie zna się na formalnościach. Ta firma wszystko załatwia https://www.taxangels.pl/ . Kompleksowo prowadzą dokumentację i udostępniają w Londynie adres firmom zarejestrowanym. Dlatego nawet nie trzeba wyjeżdżać, żeby mieć tam spółkę.
oluś021

Re: Spółka transsgraniczna

Post autor: oluś021 »

A ja zastanawiam się nad tym, aby kupić gotową już spółkę i myślę, że na stronie http://www.agrowerdykt.pl/artykuly/firm ... o-wiedziec można znaleźć korzystne informacje w tym temacie. Trzeba tylko wiedzieć, na co się decydować. Sprawdźcie koniecznie podaną stronę, aby poznać wszystkie procesy.
ODPOWIEDZ