Promocja firmy

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Promocja firmy

Post autor: Lenka »

Niedawno otworzyłam restaurację z kuchnią japońską. Chciałabym dotrzeć do większe liczby klientów. Pomyślałam o profesjonalnych zdjęciach potraw, które serwujemy i umieszczeniu ich na stronie www oraz na ulotkach. Podobają mi się ich fotki http://sibuistudio.pl/ - oryginalne, nowoczesne i dokładnie takie, jakich potrzebuję. Wiem, że robią też filmy i być może to też byłaby jakaś opcja dla mnie. Myślicie, że to dobry pomysł? Zależy mi na dobrym wizerunku restauracji.
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Promocja firmy

Post autor: orsoo2 »

Warto poza reklamą w internecie, postawić tez na reklamę offline, czyli produkcję ładnych, estetycznych materiałow POS. Przyda się firma, która to dobrze załatwia, a taką z pewnością jest http://lakman.pl/ :) Polecam zaznajomienie się z ich oferą - nie bedizecie żałowac wyboru!
Awatar użytkownika
gucio
Posty: 38
Rejestracja: 20 sty 2020, 11:14

Re: Promocja firmy

Post autor: gucio »

wedlug mnie mozna by skorzystac z takiej oryginalnej formy reklamy jaka jest marketing sensoryczny, ta agencja sie w tym specjalizuje http://marketingsensoryczny.com.pl/ to fajne wyjscie bezposrednio do klienta, oddzialywanie na zmysly, budowanie pozytywnych skojarzen, ja jestem zadowolony , fajne efekty przynosi taka reklama
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: Promocja firmy

Post autor: komiczka »

Bardzo fajnie na promocje i budowanie wizerunku marki wplywa tez taka opcja jak http://e-partner.com.pl/ - dzieki temu mozecie budowac relacje z klientem, wzmacniac swiadomosc produktow czy chociazby dopasowac odpowiednio teksty do grupy klientow, w ktorych celujecie. U nas faktycznie wplynelo to na osiagane targety sprzedazowe, ale w sumie nic dziwnego, skoro wlasnie w sieci wiekszosc osob spedza w sieci czas szukajac opinii o produktach
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 1:03

Re: Promocja firmy

Post autor: mczay »

To świetnie, że dążysz do nieustannego powiększania bazy klientów. Zastanawiasz się, w jaki sposób zareklamować swoją firmę? Może przez powiadomienia? Tutaj: https://push-ad.com/rozwiazania-dla-branz/ można znaleźć przykłady, jak wykorzystać je podczas promocji swojej firmy w sieci.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Re: Promocja firmy

Post autor: kasiunia »

Najlepszą formą reklamy jest moim zdaniem udział w organizowanych co jakiś czas targach branżowych.Tam najwięcej można spotkać potencjalnych klientów i kontrahentów. Do udziału w takich targach trzeba się też odpowiednio przygotować i mieć na wyposażeniu kompletne stoiska wystawiennicze , w których przyjmować będziesz klientów. Wszystkie niezbędne elementy wyposażenia wystawienniczego dostaliśmy w https://retio.pl/ ,gdzie zyskaliśmy bardzo dobra jakość i darmową dostawę do firmy.

pokrętło m6
Awatar użytkownika
33berenia
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2020, 16:00

Re: Promocja firmy

Post autor: 33berenia »

Żeby wypromować firmę,na początku trzeba zrobić oryginalny projekt graficzny,a dopiero potem wypuszczać w miasto ulotki,plakaty i kolorowe gazetki.Dobry projekt to podstawa,dzięki niemu stworzysz reklamę,która będzie innowacyjna,będzie się wyróżniała i przyciągała wzrok potencjalnego klienta,a można ją zlecić on-line na https://www.grafikomat.pl

kosmetyki naturalne chomikuj
Awatar użytkownika
Drynka33
Posty: 19
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:35

Re: Promocja firmy

Post autor: Drynka33 »

Żeby wypromować swoją firmę trzeba dotrzeć zarówno do osób, które na co dzień szukają usług lub produktów w internecie, jak i do osób, które raczej stawiają na metody tradycyjne. W tym drygim przypadku nadal najlepiej chyba sprawdzają się ulotki reklamowe (ulotki kraków - https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/ulotki/). Z ich pomoca można wypromować firmę lokalnie, wśród osób, które faktycznie mogłyby ją odwiedzić.
Awatar użytkownika
funny
Posty: 59
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:42

Re: Promocja firmy

Post autor: funny »

Promowanie firmy tak naprawdę opiera się na wielu aspektach, ale dobrze jest zadbać o widoczność produktu w miejscu sprzedaży, o jego wyróżnienie. Pomóc z tym może firma Exposite, która tak naprawdę zajmuje się planowaniem, tworzeniem, projektowaniem i dowożeniem do klienta materiałów POS, czyli ekspozycyjnych.
adaśka

Re: Promocja firmy

Post autor: adaśka »

ciężko przebić się na rynku bez reklamy
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Promocja firmy

Post autor: martek »

Tak to prawda, znacznie trudniej zaistnieć na rynku. Jak docierać do nowych klientów bez skutecznej reklamy? Warto polegać na http://blog.sklep.pl/ , ich działania zmierzają do budowania marki danej firmy, a to akurat bardzo ważne. Przez to firma staje się bardziej rozpoznawalna. Przez to pojawia się coraz więcej klientów, a tym samym szybciej można osiągnąć cele sprzedażowe.
kamilżolibski

Re: Promocja firmy

Post autor: kamilżolibski »

promocja firmy stacjonarnej to materiały pos i żadna inna forma reklamy tego tak naprawdę nie przebije, cokolwiek byście nie wymyślili to i tak koniec końców najważniejszy będzie klient, który dokona zakupu na miejscu. owszem internetowy też ważny, ale no jednak będzie musiał do was przyjść. zobacz sobie na exposite jak to mega wygląda to zmienisz zdanie
ODPOWIEDZ