pozycjonowanie

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
gość

pozycjonowanie

Post autor: gość »

Zastanawialiście się jak to jest, że tylko firmy które inwestują we własny rozwój i reklamę w internecie mają większe szanse na pozyskanie większego grona potencjalnych klientów oraz zamówień. Ostatnio widziałam ulotkę firmy https://360-web.pl. Z tego co zdążyłam się zorientować, to mają na swoim koncie kilka całkiem niezłych projektów a do tego nie są zbyt drodzy
Awatar użytkownika
berenisia
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:39

Re: pozycjonowanie

Post autor: berenisia »

Jest to bez wątpienia jedna ze skuteczniejszych form pozyskiwania klientów w którą warto iść. Nie ukrywam, że ja do takich spraw związanych z reklamą zatrudniam ludzi z http://prosponder.pl/ . Dzięki temu nie muszę się o nim martwić, bo wszystko mam ogarnięte w sposób profesjonalny.
Ważka

Re: pozycjonowanie

Post autor: Ważka »

Akurat ja również całkiem niedawno zaczęłam interesować się pozycjonowaniem stron www i muszę powiedzieć, że jest to bardzo interesujący temat. Na pewno polecam każdemu przeczytanie artykułu https://netmarketing.com.pl/ile-kosztuje-audyt-seo/ gdzie fajnie wyjaśniono ile kosztuje przeprowadzenie audytu SEO.
Żaneta

Re: pozycjonowanie

Post autor: Żaneta »

Ogólnie samo pozycjonowanie muszę przyznać, że jest bardzo ciekawą kwestią i ja właśnie mam zamiar zacząć się go uczyć. Mam zamiar z miesiąca na miesiąc przyswajać coraz więcej informacji aż uda mi się dojść do etapu specjalisty SEO. Mam nadzieję, że nie spocznę na laurach.
ODPOWIEDZ