Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Czakra
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:52

Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Czakra »

Polecam biuro rachunkowe w Halinowie Księgowa-Halinów.pl Prowadzi ono kompleksową obsługę kadrowo płacową i posiada niezbędne licencje. Wszystkie zlecenia były zawsze realizowane terminowo.
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Derola »

Gdyby tak oprócz kadr i płac dodać jeszcze RODO, HR i BHP to mamy w pełni kompleksową obsługę firmy w tym zakresie. Może lepiej po prostu zlecić to zadanie takiemu zespołowi specjalistów jak Asysta HR https://asystahr.pl/ . Wszelka dokumentacja byłaby pod kontrolą i nie trzeba było o nic się martwić. Trochę sobie poczytałam o tej firmie i mają naprawdę bardzo dobre opinie.
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: komiczka »

Dla nas zarowno ksiegowosc jak i sprawy kadrowe prowadzi biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/ - bardzo cenie sobie ta wspolprace, niesamowita robote tam odwalaja :)
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: aleks »

My od dawna korzystamy z pomocy biura rachunkowego Super Księgi z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Mieszczą się przy ulicy Łęczyckiej. Są solidni, profesjonalni, kompleksowo zajmują się obsługą księgową naszej firmy. Z naszej strony 100 % zadowolenia z jakości ich usług.
Awatar użytkownika
Kitern
Posty: 62
Rejestracja: 23 sty 2020, 13:49

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Kitern »

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że obsługę księgowo-płacową firmy warto powierzyć specjalistom. Ja zdecydowałem się na usługi biura rachunkowego Napora http://br-napora.pl/ , prowadzącego kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe. Zlecenie prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej jest coraz bardziej popularnym ruchem, ponieważ pozwala ono skupić się na pozostałych aspektach prowadzenia własnych interesów.
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 97
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:37

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: milosz »

U mnie z kolei za sprawy księgowe i kadrowe odpowiada firma Omnibus ze Szczecina http://www.omnibusbp.pl/ Bardzo jestem zadowolony z ich obsługi księgowej mojej firmy. Zapewniają też doradztwo podatkowe. Powiem wam, że znają się na rzeczy, to solidni profesjonaliści z dużym stażem i fajnym podejściem do klienta. Współpracujemy już dłuższy czas i wiem, że wywiązują się ze swoich zobowiązań jak najlepiej a przy tym mają korzystne ceny. Także warto sobie ich zapamiętać.
Awatar użytkownika
Beata40
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:55

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Beata40 »

Jeżeli szukasz dobrego biura księgowego w Warszawie to polecam skontaktować się z biurem https://www.adamus.net.pl/. Biuro oferuję kompleksowe usługi z zakresu obsługi kadrowo płacowej w tym PIT rozliczenie roczne i pozostałe rozliczenia kadrowo-płacowe.w bardzo atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
tomasz41
Posty: 57
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:00

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: tomasz41 »

Pracuję w Niemczech i od lat korzystam z rozliczenie podatku z niemiec. Firma bardzo dobra, pomoże rozwiązać każdy problem. Tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, specjalizuje się w wszelkiego rodzaju rozliczeniach niemieckich, tłumaczeniach dokumentów oraz pomaga w sprawach urzędowych na terenie Niemiec.
AnastazajaŚ

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: AnastazajaŚ »

Jeżeli obsługa kadrowo płacowa to tylko w tym biurze http://expertointributis.com/en.html w Warszawie. Ja współpracuję z tą firma już dwa lata i zawsze jestem zadowolony. Warto zaznaczyć, że firma prowadzi oferuję również usługi doradztwa w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT.
JaneczkaŻ

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: JaneczkaŻ »

Ja jestem zadowolona z usług kadrowo-płacowych, które zamawiam w tym biurze https://biurorachunkowe-master.pl/oferta. Kontakt do tej firmy poleciła mi moja koleżanka z firmy obok. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z obsługi firmy bo nareszcie ktos ogarnia to za mnie.
Zdziś

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Zdziś »

Jak najbardziej takie sprawy są niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również staram się jak najwięcej dowiedzieć na temat podatków. Nawet niedawno czytałem w https://taxology.co/pl/vat-oss-zasady-i ... zy-amazon/ jak wygląda kwestia rozliczenia podatku VAT gdy sprzedajemy towary na Amazonie.

opisy o marihuanie
DianaŚ

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: DianaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka zaufanej kancelarii doradztwa podatkowego w Szczecinie to polecam zapoznać się z ofertą tego biura „Bilans-Plus” https://www.bilans-plus-szczecin.pl/kontakt. Biuro oferuję kompleksowe usługi takie jak prowadzenie ksiąg handlowych,
ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu zewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, zeznań rocznych i wiele innych.

piloty tv warszawa
Małek

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Małek »

Tak naprawdę taka obsługa jest bardzo fajną sprawą i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest się na taką współpracę powołać. Właśnie dlatego jak ja prowadzę spółkę w Estonii to firma Thompson&Stein zapewnia mi międzynarodowe wsparcie w zakresie prawnopodatkowym. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
Stanisław

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Stanisław »

Bardzo ciekawą aplikacja, którą warto wdrożyć do przedsiębiorstwa jest np. OnePower, za pomocą której pracownicy mogą raportować wykonaną pracę, a także odczytywać stan swoich urlopów i wiele więcej. Z pełnym opisem funkcji tej aplikacji można zapoznać się na stronie https://smart4up.com/.
ODPOWIEDZ