Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Łukaszek

Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?

Post autor: Łukaszek »

Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?
Czy wg was takie drzwi ze szkła zamiast pomieszczeń oddzielonych krytymi drzwiami + do tego podzielenie biura na gabinety i przejrzystych ścianach to może być dobry pomysł do wykrozystania?
Jak tu: http://esglas.pl/oferta/drzwi-przesuwne-szklane/ :?:
Szukam jakiegoś patentu na to żeby trochę odświeżyć wygląd biura i nadać mu nowej, bardziej tak jakby transparentnej formy, do ludzi a nie chowając się przed ludzmi
Miti Matiż

Re: Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?

Post autor: Miti Matiż »

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobrą firmę w, której możemy zamówić drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Ja właśnie takie drzwi zamówiłem w tej firmie z Chrzanowa https://www.pendragon.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/ i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony moich drzwi bo są zrobione z bardzo dobrych materiałów i wiem, że posłużą nam na lata. Firma oferuję zarówno drzwi do domu jak i mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz będę zamawiał rolety i wiem gdzie się zgłoszę - oczywiście do firmy Pendragon.
rupert

Re: Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?

Post autor: rupert »

W przypadku poszukiwań solidnych drzwi wewnętrznych dla swojego mieszkania, warto skontaktować się z profesjonalistami. Ostatnio zauważyłem, że firma https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-war ... rzwi-leon/ oferuje drzwi wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Mają również doskonale dopasowaną ofertę drzwi na wymiar.
stellaa

Re: Moda na drzwi przesuwne szklane - warto?

Post autor: stellaa »

A co powiecie na drewniane drzwi? Bo według mnie będą one dużo lepsze, a na pewno bezpieczniejsze. Zobaczcie przykładowo na propozycje https://kornik.com.pl/ - tam znajdziecie najmodniejsze modele drzwi drewnianych i to za rozsądną cenę. Według mnie znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.
ODPOWIEDZ