Materiały budowlane

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Ałekśka

Materiały budowlane

Post autor: Ałekśka »

Gdzie kupowaliście wszelkiego rodzaju materiały budowlane? Jesteśmy przed naprawdę ogromnym remontem przedwojennego domu, trzeba w nim zrobić dosłownie wszystko, od ocieplenia fundamentów, po wszelkiego rodzaju instalacje. Dlatego jeśli znacie jakieś fajne sklepy z wyposażeniem domu i materiałami budowlanymi, polećcie proszę. Wiem, że wyposażenie łazienki można tanio kupić w Cerdesign.
PawełNyć

Re: Materiały budowlane

Post autor: PawełNyć »

Ja ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę firmy TORUS /kontakt.html z Mikołowa, która oferuję sprzedaż artykułów złącznych takich jak gwoździe, nity, kołki, czy opaski. Firma oferuję wiele innych artykułów przydatnych w budownictwie w bardzo przystępnej cenie.
Michał

Re: Materiały budowlane

Post autor: Michał »

Ałekśka pisze: ↑19 lip 2021, 7:32 Gdzie kupowaliście wszelkiego rodzaju materiały budowlane?
W różnych miejscach. Zawsze staram się sprawdzać ceny w kilku miejscach, żeby porównać i wybrać najbardziej korzystną ofertę. I tak znalazłem skład Podolski - Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ Jeśli szukacie tego typu produktów, to naprawdę w woj. małopolskim mają chyba najlepsze ceny.
ŁukaszŻ

Re: Materiały budowlane

Post autor: ŁukaszŻ »

Ja jestem w trakcie budowy i przerażają mnie podwyżki materiałów budowlanych. Dobrze, znam dobry skład gdzie nie podnoszą cen jak szaleni "KAMM" https://kamm.pl/materialy-budowlane i jesteśmy bardzo zadowoleni i nie przerywamy budowy i nie czekamy na obniżanie cen bo wiem, że jak pojedziemy to ceny będą takie same.
ZIgggć

Re: Materiały budowlane

Post autor: ZIgggć »

Jakiś czas temu zmieniłem głównego dostawcę otulin poliuretanowych na firmę https://www.polychem-systems.com.pl/pro ... duktowy/31 i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony zwłaszcza z cen i terminu dostawy. Teraz wszystko mam na czas i w rozsądnej cenie a to dla mnie ważne bo zamawiam bardzo dużo otulin.

syndyk piotr skrzypek
abby

Re: Materiały budowlane

Post autor: abby »

Co to jest iniekcja betonu w praktyce? Coś na ten temat w sieci mogłam wyczytać, czyli na przykład tutaj https://www.mc-bauchemie.pl/produkty/systemy-iniekcji/ , ale z chęcią dowiem się, jak to wygląda i co to może nam sprawić za sensowną pomoc. No i ja na razie jestem pewna, że sobie porozmawiamy o tym. Dajcie znać, jak to będzie.

padaczka skroniowa
Karol55

Re: Materiały budowlane

Post autor: Karol55 »

Jeśli szukacie styropianu o pragnę polecić Wam hurtownię styropianu styropian.info. Jest bardzo dobrze wyposażona i ma dobre ceny. Dodatkowo przy dużych zamówieniach dostarczają styropian nieodpłatnie na terenie całej Polski.
ODPOWIEDZ