Kredyt na fotowoltaike

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Łukasz

Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Łukasz »

Szukam firmy, która udziela kredytów na fotowoltaikę, dla osób fizycznych. Zależy mi na tym, bym nie musiał posiadać wkładu własnego. Mam również do was pytanie, czy gdy biorę kredyt, nie przysługuje mi już opcja dofinansowania z państwa? Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi.
Krzyś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Krzyś »

Z tego co wiem, to u nich https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, nie potrzebujesz wkładu własnego. Okres kredytowania w przypadku rat to od 40 do 84 miesięcy. Finansowanie ratalne/leasingowe nie wyklucza dofinansowania Państwowego, a to bardzo dobra wiadomość.
Martiś234

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Martiś234 »

Ja polecam zapoznać z tym ciekawym artykułem https://www.biznesnaprawo.pl/artykul/pl ... age-143131. Ja dzięki temu artykułowi naprawdę wiele się dowiedziałam i wzięłam kredyt taki "szyty na miarę " - polecam zapoznać się z tym portalem.
Wojtuś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Wojtuś »

Krzyś pisze: ↑23 sie 2021, 20:34 Z tego co wiem, to u nich https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, nie potrzebujesz wkładu własnego. Okres kredytowania w przypadku rat to od 40 do 84 miesięcy. Finansowanie ratalne/leasingowe nie wyklucza dofinansowania Państwowego, a to bardzo dobra wiadomość.
Szczerze pisząc, to nie wiedziałem, że kredyt na fotowoltaikę, nie wyklucza mnie z dofinasowania. To jest bardzo dobra wiadomość, która może zdecydować o tym, że zamontuje panele fotowoltaiczne w swoim domu. Muszę to jeszcze raz w wolnej chwili przeanalizować i wypisać na kartce, wszystkie punkty za oraz przeciw.
Braś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Braś »

Byłem na tej stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie i jestem mile zaskoczony. Jeszcze pozostało mi porozmawiać z żoną na ten temat i ją namówić na panele. Mam nadzieje, że nie będzie z tym problemu :). Rachunki za prąd są coraz większe, więc warto zamontować panele.
Grześiu

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Grześiu »

Wcześniej się nie zastanawiałem na kredytem, ale jak tak piszecie, że mają dobrą ofertę, to czas się chyba głębiej zastanowić nad fotowoltaiką. Jeszcze w tym tygodniu poszukam firmy montażowej i się dowiem ile kredytu będę potrzebował na ten cel. Mam nadzieje, że wyrobie się z wszystkim do końca września.
niwoś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: niwoś »

Poczytajcie sobie konieczne o programie Mój Prąd 2021 na tej stronie http://universun.pl/nowosci/program-moj-prad-2021 . Znajdziecie tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji oraz wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, aby taka inwestycja szybko się zwróciła.
ODPOWIEDZ