Jaki system CRM?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Jaki system CRM?

Post autor: DanielaT »

Cześć. Czy możecie polecić mi jakiś dobry i sprawdzony system CRM? Ja się właśnie zastanawiam nad tym, czy na przykład ten będzie ok https://bs4.pl/ Co o tym sądzicie?
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Jaki system CRM?

Post autor: Tola »

A skoro już o systemach w firmach mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów SAP w firmie? I jak się one u Was sprawdzają? Ja czytałam o nich ostatnio dość dużo na stronie http://www.firescope.pl/artykuly/system ... artnerskie i pomyślałam, że może warto byłoby je wdrożyć w przedsiębiorstwie... a Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: Jaki system CRM?

Post autor: sabka »

Ta stronka https://programy.do/ranking/system-crm/ z pewnością pomoże wam w wyborze. Macie tam wszystkie informacje na temat różnych rozwiązań w jednym miejscu. Można porównać propozycje, ceny, poczytać opinie i na tej podstawie wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Jaki system CRM?

Post autor: birdy »

Moim zdaniem, jeżeli chcecie usprawnić funkcjonalność swojej strony i firmy to zachęcam wam wszystkich do sprawdzenia stronki firmy https://www.baseline.pl/dms/ . Znajdziecie tam naprawdę świetną ofertę, m.in. system crm , który przyda się w każdym biznesie. Polecam wam wszystkim sprawdzić, bo oferta jest naprawdę tego warta.
wemiś0403

Re: Jaki system CRM?

Post autor: wemiś0403 »

W naszej firmie znakomicie się sprawuje identity management z https://vistorm.pl/pl/ ..Przyznam, że na początku nie byłam do końca przekonana ale teraz widzę, że to była dobra inwestycja. Wszystko działa super. Nic się nie wiesza. Zarządzanie produkcja jest o wiele łatwiejsze i sprawniejsze.
ODPOWIEDZ