jaka firma transportowa?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Dorian68
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2023, 7:36

jaka firma transportowa?

Post autor: Dorian68 »

Cześć wam. Szukam sprawdzonej i profesjonalnej firmy transportowej, która zajmie się transportem międzynarodowym Anglia. Muszę przetransportować kilka dużych paczek do Anglii i zależy mi na szybkim i bezpiecznym dostarczeniu ich na miejsce. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, z którą mieliście już dobre doświadczenia? Zależy mi również na przystępnej cenie, ale przede wszystkim na jakości usług. Będę wdzięczny za każdą pomoc i sugestię!

opłatek obrazy
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 391
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: jaka firma transportowa?

Post autor: birdy »

Firma, którą znajdziesz pod tym adresem: https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-morska , ma ogromne doświadczenie w branży spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. To od nich zaczynali swoją przygodę ze spedycją. Mają ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. Branża transportu, moim zdaniem, dynamicznie się rozwija, i zastanawiam się nad podjęciem podobnej działalności.
bawak

Re: jaka firma transportowa?

Post autor: bawak »

Jeśli chodzi o usługi transportowe, warto również zainteresować się propozycjami firmy https://symlog.eu/uslugi-multimodalne/ jeśli planujesz międzynarodowy transport. Współpraca z wiarygodnym i doświadczonym partnerem z pewnością przyniesie korzyści.
ODPOWIEDZ