Gdzie kupić styropian?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Gdzie kupić styropian?

Post autor: Arkadiusz1 »

Jeśli jesteście na etapie planowania budowy domu i zastanawiacie się, gdzie najlepiej będzie zakupić styropian do wykończeń, to na pewno powinniscie zajrzeć do https://styro24.pl/ To sprawdzona firma, o której produkty nie musicie się obawiać. Warto podejść do tego na spokojnie i samemu zastanowić się nad tym, co będzie dla Was najlepsze.
Awatar użytkownika
Elnora
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:18

Re: Gdzie kupić styropian?

Post autor: Elnora »

Styropian to bardzo popularny materiał do dociepleń i nie tylko, w dodatku niedrogi:) Podczas budowy siedziby firmy potrzebowaliśmy niedawno większej ilości. Zamówiliśmy bezpośrednio od producenta. Z chęcią pozostawię namiar: http://www.hirsch-porozell.pl/ , ponieważ warto polecać rzetelne dostawców- takich jak ten. W ofercie znajdziecie m.in. płyty styropianowe, materiały izolacyjne oraz wykonane ze styropianu opakowania.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Gdzie kupić styropian?

Post autor: lena »

Powiem wam, że nie tak dawno, to również zastanawiałam się nad tym tematem. Ostatecznie, bo z polecenia, trafiłam na ofertę https://styro24.pl/styropian-elewacyjny-c-1/ i z niej skorzystałam. Okazała się strzałem w 10. Mam nadzieję , że i wy skorzystacie z ich oferty.
ODPOWIEDZ