Firma transportowa Textra Poland

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Oswald-98
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 7:41

Firma transportowa Textra Poland

Post autor: Oswald-98 »

Witam. Jestem w trakcie intensywnych poszukiwań sprawdzonej firmy transportowej i jak na razie mam na oku Textra Poland. Dowiedziałem się, że oferują nie tylko transport lądowy, ale i morski. Czy ktoś z was mógłby mi coś więcej na ich temat powiedzieć?
Awatar użytkownika
Marceli
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 0:23

Re: Firma transportowa Textra Poland

Post autor: Marceli »

Textra to nie tylko świetny partner w zakresie transportu, ale i spedycji, a także magazynowania. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i w pełni dostosowują się do jego potrzeb. Mieliśmy przyjemność współpracować i mogę ich szczerze polecić.
spędytor

Re: Firma transportowa Textra Poland

Post autor: spędytor »

A jak wygląda cały proces transportu w tej textrze?
Interesuje mnie szczegółowa procedura - na przykład to, jak często ciągnik siodłowy wjeżdża na wagę przed wyruszeniem w trasę? Dla mnie to ważne, żeby wszystko przebiegało prawidłowo. A wiem, że niektóre firmy spedycyjne lubią wyładowywać naczepy do limitu. Tylko że potem to wskazania wagi ITD się liczą. Wobec tego liczę, że ludzie od transportu mają własne urządzenie - na https://wagi-czekala.pl/ sporo piszą na temat kalibracji, legalizacji oraz wzorcowania. No chyba że tam działa osobny dział od takich kwestii wagowych?

jelita choroby i objawy
lolek

Re: Firma transportowa Textra Poland

Post autor: lolek »

Muszę przyznać, że znalezienie odpowiedniej firmy transportowej nie jest łatwe. Koleżanka sugerowała mi, abym skontaktowała się z https://symlog.eu/uslugi-multimodalne/. Widziałam, że oferują usługi multimodalne i jestem ciekawa, czy ktoś z was miał z nimi do czynienia.
ODPOWIEDZ