Firma sprzątająca Wrocław

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: MariuszSt »

Jeśli miałbym polecić Wam dobrą firmę sprzątającą to zdecydowanie we Wrocławiu będzie to https://ponpran.pl/ na których stawialiśmy już niejednokrotnie i jak do tej pory ciężko jest mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Prawdziwi specjaliści z którymi świetnie nam się współpracuje i przede wszystkim wykonują zlecenia terminowo i z zachowaniem pełnej dokładności. Tak jak to być powinno zawsze :)
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: bajla »

ja poki co jeszcze ogarniam sama i nie potrzebuje korzystac z uslug firm sprztajacych, aczkolwiek zdaje sobie sprawe jak wazny jest porzadny, profesjonalny sprzet do sprzatania, bo sama ostatnio zamawialam odkurzacz, myjki, mopa ktorych uzywamy do sprzatania biura, wszystko udalo mi sie kupic na myjki.eu, super!
Awatar użytkownika
passiflora
Posty: 131
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:26

Re: Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: passiflora »

nigdy nie potrzebowałam wynajmować firmy sprzątającej, bo mam robota roombę, który za mnie sprząta i tez jest ok. Szybko odkruza, nie omija brudu, wszystko wciąga co stanie jej na drodze :)
Awatar użytkownika
Agata123
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 14:10

Re: Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: Agata123 »

U nas też roomba daje radę :) !
Ewa52

Re: Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: Ewa52 »

Nie jestem przekonana do firmy sprzątającej w domu. Nie chcę wpuszczać obcych ludzi do domu. Nie ma też zbyt dużo czasu na sprzątanie, dlatego zdecydowałam się na kupno irobot roomba combo :) Odkurza za mnie i jeszcze myje podłogę :) Bardzo polecam Wam rozważenie takiego rozwiązania
karolinka334

Re: Firma sprzątająca Wrocław

Post autor: karolinka334 »

Wszyscy boicie się korzystać z usług innych firm jeśli chodzi o sprzątanie ale chyba lepiej wpuścić obcą osobę i mieć czysto niż przez kilka miesięcy mieszkać w brudzie i kurzu. Nie każdy ma automatyczne odkurzacze które same jeżdżą i sprzątają. Casami trzeba się podnieść z kanapy i zaprać się np na wypranie tego mebla https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/ ... i-warszawa To czy ktoś wypożyczy odkurzacz piorący czy zleci to zadanie firmie sprzątającej to i tak trzeba to zrobić.
ODPOWIEDZ