Firma sprzątająca Aquarius

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
aaron1974
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 23:32

Firma sprzątająca Aquarius

Post autor: aaron1974 »

Dobrze znacie firmę facetoddywanow.pl? Dowiedziałem się, że zajmują się usuwaniem graffiti, a mnie właśnie tacy specjaliści bardzo by się przydali. Uważacie, że warto się z nimi skontaktować? Doradźcie w miarę możliwości ;)
Awatar użytkownika
Aurelia1998
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, 16:46

Re: Firma sprzątająca Aquarius

Post autor: Aurelia1998 »

Cóż, skoro nawet ozonowanie pomieszczeń nie sprawia im trudności, to moim zdaniem poradzą sobie ze wszystkim. Mają zresztą odpowiedni sprzęt i środki chemiczne, więc nie ma co się dziwić, że są tak skuteczni. Bez wahania polecam.
PawełĆ56

Re: Firma sprzątająca Aquarius

Post autor: PawełĆ56 »

Jeżeli ktoś z was szuka specjalistyczne chemii przemysłowej to polecam zapoznać się z oferta tej firmy Sarmata https://www.sarmata-lbl.pl/oferta . W ofercie znajdziemy akcesoria niezbędne do utrzymania czystości na przykład w hotelach czy restauracjach. Ja się u nich zaopatruję już od paru lat i naprawdę są godni polecenia..
janik

Re: Firma sprzątająca Aquarius

Post autor: janik »

Jeśli mowa o ozonowaniu pomieszczeń to zobaczcie tę ofertę tu https://instytut-ozonowania.pl/ Ozon skutecznie usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza. Korzystając z ozonowania dociera się w najbardziej niedostępne miejsca, niż przy zastosowaniu innych metod odkażania.
Grześ

Re: Firma sprzątająca Aquarius

Post autor: Grześ »

W sumie ja nigdy jeszcze nie korzystałem z usług firmy sprzątającej i jestem przekonany, że bardzo istotną sprawą jest to aby korzystać z dobrych i skutecznych środków do sprzątania. Ja od zawsze jestem zadowolony z profesjonalnej chemii do sprzątania https://calde.pl/chemia-ogolna i muszę przyznać, że działa ona znakomicie.
ODPOWIEDZ