Bezpieczna firma

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
larysa_62
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:32

Bezpieczna firma

Post autor: larysa_62 »

Witajcie :)
Jak myślicie, w jaki sposób można zwiększyć bezpieczeństwo w firmie? Wiem, że wiele profesjonalnych agencji oferuje takie usługi jak ochrona budynków biurowych i innych podobnych, ale sądzicie, ze to wystarczy? Osobiście postawiłabym też na jakiś system alarmowy czy monitoring. A wy?
Piotruś

Re: Bezpieczna firma

Post autor: Piotruś »

Agencje ochrony nie kojarzyły się dotąd zbyt dobrze. Emeryci czy renciści zatrudniani na niejasnych zasadach, rosłe osiłki stojące na tzw. bramce w klubach i dyskotekach, niskie zarobki, praca 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. To stereotypy, z którymi głównie kojarzyła się branża ochroniarska. Na szczęście taki obraz to już przeszłość. Zobacz na przykładzie tej firmy https://www.omega-security.pl jak teraz wygląda rynek nowoczesnych usług ochroniarskich i kto z nich korzysta
kaja036

Re: Bezpieczna firma

Post autor: kaja036 »

Niedawno temu szukałam sprawdzonej agencji, w której znajdę ofertę pracy, ponieważ chciałam wyjechać do Holandii. Znajoma poleciła mi http://hollandcontracting.pl i dzięki nim bez problemu znalazłam dobrą pracę ze świetnymi warunkami, także cieszę się bardzo z wyboru.
ODPOWIEDZ