Produkty z ledcorn.pl

Radzimy, jak wybrać komputery, telefony i urządzenia domowe. Znasz się na najnowszych technologiach? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Waldemar-60
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:28

Produkty z ledcorn.pl

Post autor: Waldemar-60 »

Co myślicie o sklepie internetowym ledcorn.pl i produktach w nim dostępnych? Wiem, że LEDy bywają drogie, ale wydaje mi się, że w tym sklepie mają całkiem korzystną cenę. Też jesteście takiego zdania?
Awatar użytkownika
January-90
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 5:47

Re: Produkty z ledcorn.pl

Post autor: January-90 »

Zgadzam się w 100%. Co ciekawe, w sklepie LedCorn mają sporo innowacyjnych produktów jak na przykład lampy 3D. Co do jakości asortymentu mogę powiedzieć tyle, że jest świetna. Lepsza niż u konkurencji ;)
Barciś

Re: Produkty z ledcorn.pl

Post autor: Barciś »

Niestety ja nigdy nie miałem okazji nic zamawiać z tego sklepu więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to mogę przyznać, że od niedawna bardzo podobają mi się taśmy LED. Jeszcze jak przeczytamy na stronie https://dom-dekoracje.pl/jak-ciekawie-w ... mieszczen/ to właśnie tam opisano w jaki sposób mogą one przyczynić się do aranżacji wnętrza.
żaba

Re: Produkty z ledcorn.pl

Post autor: żaba »

Niestety ja nie miałam nigdy okazji zamawiać nic z tego sklepu więc nie mogę wyrazić swojej opinii na ich temat. Jak dla mnie bardzo fajną sprawą jest stosowanie taśm LED. Nawet jak czytałam już na stronie https://dom-ogrod.com.pl/tasmy-led-czem ... tosowanie/ to jak najbardziej jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Erwin9823

Re: Produkty z ledcorn.pl

Post autor: Erwin9823 »

Jeśli chodzi o taki asortyment, to zakupy robię głównie na https://el12.pl/ - sprawdzony sklep, mają spory asortyment, są też u nich różne LEDy. Mam pewność, że na pewno wszystko zostanie skompletowane, wysłane i zrealizowane w sposób profesjonalny. Polecam! :)
ODPOWIEDZ