ponadczasowe drewniane meble

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
nikodema1968
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2023, 20:20

ponadczasowe drewniane meble

Post autor: nikodema1968 »

Hej! Czy wy też pałacie sympatią do ponadczasowych drewnianych mebli? Ja od zawsze lubiłam drewniane meble, ale ostatnio zaczęłam szukać czegoś, co będzie trwałe i będzie pasować do mojego domu.
Szukałam w internecie i znalazłam półki drewniane na wymiar, które wyglądają naprawdę świetnie. Chciałabym dowiedzieć się, czy są one trwałe i czy będą pasować do mojego domu.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z drewnianymi meblami? Czy możecie mi polecić jakieś dobre sklepy, w których można kupić ponadczasowe drewniane meble?
Dziękuję!
ramonkaa6

Re: ponadczasowe drewniane meble

Post autor: ramonkaa6 »

Idealne meble podkreślą każde mieszkanie i sprawią, że wszystko będzie prezentować się lepiej. Dobrze jest zatem postawić na meble które są oryginalne i dobre jakościowo. Dobre meble są podstawą wielu aranżacji. Ciekawą opcją aranżacji np.salonu może być stolik kawowy
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: ponadczasowe drewniane meble

Post autor: kropka »

Lubię takie rozwiązania ale jeśli chodzi o meble, to te skandynawskie pasują do mojego stylu i wnętrza, ale chcę też zamówić dużą szafę z sieciówki i od razu tych https://montiermebli.pl/ monterów umówię bo sama tego nie zmontuję
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: ponadczasowe drewniane meble

Post autor: birdy »

Jeżeli chciałabyś samodzielnie stworzyć meble z palet to widziałam że na stronie bloga Altax można znaleźć sporo ciekawych inspiracji w tym zakresie. Myślę że najlepiej osobiście sobie tam zerknąć, a nie będziesz rozczarowana. Pochwal się później efektem końcowym
ODPOWIEDZ