dom w 60 dni?

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Maryna-66
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2022, 23:37

dom w 60 dni?

Post autor: Maryna-66 »

Hej! Ktoś z was słyszał może o domach modułowych i o tym, że można je wybudować nawet w 60 dni? Szczerze to zastanawiałam się właśnie nad taką inwestycją w domek letniskowy gdzieś w górach, żebym później mogła go wynajmować. Wydaje mi się, że domy 70m2 byłyby wystarczające, jak sądzicie? Widziałam już nawet oferty i muszę przyznać, że są bardzo interesujące :)
qassley

Re: dom w 60 dni?

Post autor: qassley »

Ja to jednak mam problem z tym, jak to będzie wyglądać i na jakie stawiać rozwiązania. Dom w tyle dni? To chyba tylko drewniany. Już wolałabym sprawdzić, jak i dlaczego warto inwestować w fundusze inwestycyjne i jakie to nam daje cele. Dlatego dajcie mi znać, jeśli macie wiedze na ten temat. Na pewno to jakoś wykorzystam.
smakust

Re: dom w 60 dni?

Post autor: smakust »

O, to widzicie, mam dla Was dodatkowe polecenie, a w sumie dokładniej coś takiego jak farby zewnętrzne do drewna . Wiecie, dla mnie to jest naprawdę ważne no i ja mam wrażenie, że dobrym tematem dla mnie będzie coś takiego jak właśnie firma Altax.
ODPOWIEDZ