zaręczyny

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
zaręczyny

zaręczyny

Post autor: zaręczyny »

Hej

marzę o oświadczynach. Jak dać delikatne znaki mojemu lubemu, że to ten czas?? Zaręczyny to musi być wspaniała sprawa. najchętniej coś w tym stylu https://www.topsilver.pl/pierscionki-z- ... em-cat-148 . Oj będzie się działo coś czuję!
orsoł2

Re: zaręczyny

Post autor: orsoł2 »

Moje zaręczyny były bardzo kameralne, bo jak akurat o takich marzyłam i może przez to pamiętam je jako coś wyjątkowego.
tomuś22

Re: zaręczyny

Post autor: tomuś22 »

Zdecydowałem się nareszcie na zaręczyny, i właściwie to mam wszystko oprócz pierścionka, bo to mi najtrudniej wybrać. Wiem, że musi on być z białego złota i w stylu klasycznym, cos delikatnego, bardzo fajne widziałem w sklepie, Jubiler Korn jednak jest tam taka duża ilość, że nie wiem, na co konkretnie się zdecydować. Powiedzcie mi, czym powinienem się kierować, wybierając tak ważny pierścionek.
óva

Re: zaręczyny

Post autor: óva »

A skoro ślub, to na pewno myślicie, która fotografia ślubna warszawa , Kraków, Zabrze i tak dalej.... Jeśli macie z tym problem, ja Wam mogę podpowiedzieć, że Pan Marcin Orzołek po prostu jest w stanie zrobić wam najlepszą sesję pod słońcem. Sprawdźcie jego portfolio, to będziecie pewni, że mówię prawdę. Jest wybitnym specjalistą zdjęciowym. Na pewno spodoba Wam się jego praca.
orsoł2

Re: zaręczyny

Post autor: orsoł2 »

Hej, hej, mój znajomy myśli o zaręczynach - oczywiście jak każdy, chciałby, aby były wyjątkowe i niezapomniane - dajcie znać czy macie jakieś swoje lub innych historie, które pokazują, że zaręczyny mogą być inne niż wszystkie? Wszelka pomoc mile widziana :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ