prezent dla żony

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
tomasz41
Posty: 57
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:00

prezent dla żony

Post autor: tomasz41 »

Wiele zawdzięczam swojej żonie, dlatego postanowiłem sprawić jej małą niespodziankę, bo wiem, że uwielbia biżuterię. Wiem, że ma w swojej kolekcji już wiele, zatem stwierdziłem, że musi być to coś wyjątkowego. Sprawiłem jej srebrne charmsy . Już nie mogę się doczekać, kiedy będę jej mógł wręczyć prezent. Jestem pod wrażaniem, żona także będzie. Takie prezenty wyrażają więcej niż tysiąc słów! Polecam!
zbych

Re: prezent dla żony

Post autor: zbych »

Moja żona to osoba zabiegana i zapracowana. A teraz jeszcze urządza własne biuro. Postanowilem skorzystać z tej oferty tu https://sklep.green-designers.pl/katego ... wy-ozdobne Są tu doniczkowe trawy ozdobne - wyglądają bardzo naturalnie.
Mi podobają się trawy wysokie, ktore można wykorzystać do aranżacji biura. Bardzo ładna jest trawa pampasowa z długimi, sztywnymi liśćmi, które delikatnie rozwierają się na zewnątrz. Wkład do doniczki osadzony jest stabilnie w tworzywie wykończonym na wierzchu imitacją mchu. Mam nadzieję że taki prezent mojej żonie się spodoba.
partyś701

Re: prezent dla żony

Post autor: partyś701 »

zbych pisze: ↑10 lis 2021, 11:14 Moja żona to osoba zabiegana i zapracowana. A teraz jeszcze urządza własne biuro. Postanowilem skorzystać z tej oferty tu ... Są tu doniczkowe trawy ozdobne - wyglądają bardzo naturalnie.
Mi podobają się trawy wysokie, ktore można wykorzystać do aranżacji biura. Bardzo ładna jest trawa pampasowa z długimi, sztywnymi liśćmi, które delikatnie rozwierają się na zewnątrz. Wkład do doniczki osadzony jest stabilnie w tworzywie wykończonym na wierzchu imitacją mchu. Mam nadzieję że taki prezent mojej żonie się spodoba.
Też czegoś takiego szukam

___
https://www.gwiazdamorza.com/resort/akt ... -wskazowki
kazimierz

Re: prezent dla żony

Post autor: kazimierz »

Ciekawym upominkiem dla małżonki może być naprawdę ładna i delikatna biżuteria z sklepu Dedicante. Warto dodać, że na biżuterii może pojawić się stosowny grawerunek, który uczyni z niej coś wyjątkowego, oryginalnego i osobistego. Oto link do oferty https://dedicante.pl/66-bransoletki-na-sznurku W ofercie jest biżuteria dla niej, dla niego i dla dziecka. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Małżonka z pewnością będzie zachwycona taką oryginalną biżuterią. Ponadto sklep Dedicante godny jest polecenia.
Bulisia

Re: prezent dla żony

Post autor: Bulisia »

Jak szukasz dobrego prezentu dla żony to polecam kupic jej fajne kosmetyki. Na pewno ją ucieszy ta doskonała linia z Bielendy Hydro Lipidum kosmetyki do pielęgnacji skóry nawet tej najwrażliwszej. Ja je po prostu uwielbiam . Dobra jakosc w świetnej cenie
wodna12

Re: prezent dla żony

Post autor: wodna12 »

Dobrym prezentem są też zestawy do manicure i pedicure. Takie z wysokiej jakości nożyczkami kosmetycznymi, cążkami do paznokci, pilniczkiem. Dodatkowo jakieś oliwki, kremy serum. Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety :D
Arleta

Re: prezent dla żony

Post autor: Arleta »

Robienie prezentów to swego rodzaju sztuka jaką musimy wcześniej czy później opanować. W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak wyboru, co też samo w sobie utrudnia podjęcie decyzji. Stąd też musimy zastanowić się nad tym co będzie przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę" dla naszej kobiety. Jak wiadomo nie od dziś to uniwersalnymi kategoriami do poszukiwań będzie moda oraz biżuteria. Ważna jest kwestia tego by trafić w gusta oraz oczekiwania. Bardzo popularne stały się produkty ręcznie robione ponieważ są wysokiej jakości. Najlepszym tego przykładem niech będą bransoletki koralikowe z zawieszkami - https://artyferia.pl/katalog/bizuteria-bransoletki tak chętnie wybierane przez kobiety ceniące sobie styl. Zobaczcie zresztą jak wiele inspiracji znajdziemy z ich wykorzystaniem na typowych blogach.
Stelka

Re: prezent dla żony

Post autor: Stelka »

Dobrym pomysłem na prezent bedzie na pewno doskonały olejek Busajna. Na pewno się ucieszy z naturalnego olejku który nawilża i ujedrnia ciało, pomaga na zmarszczki. Która kobieta nie chce pięknie wyglądac...Skóra po nim jak wyprasowana
Zdzisław

Re: prezent dla żony

Post autor: Zdzisław »

Czy są tutaj osoby zastanawiające się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby? Osobiście mogę Wam polecić świece zapachowe oraz inne produkty z oferty tego internetowego sklepu BARPAGO.
ODPOWIEDZ