Pozycjonowanie jako reklama

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
gość

Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie nad pozycjonowaniem sklepu i nie wiem do kogo mam się z tym zglosić. Czytałam , ze tutaj https://ibb.media/bariera-widocznosci/p ... rnetowych/ zajmują się właśnie takimi rzeczami, moze będziecie w stanie podpowiedzieć mi cos więcej, co warto zrobić. By wypozycjonowac własny sklep ?

nakrycie stołu do kawy
Awatar użytkownika
berenisia
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:39

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: berenisia »

Wszelkie sprawy związane z reklamą zlecam agencji http://eyyam.pl/ z którą bardzo dobrze mi się współpracuje już jakiś czas. Są profesjonalną firmą, na którą można liczyć w każdej chwili. Sama o różnych porach do nich pisałam czy dzwoniłam i nigdy nie zostawili mnie bez pomocy.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: Lenka »

Samodzielnie nic nie zrobisz. Jeszcze kilka lat temu można było odpalić narzędzie do automatycznego linkowania i to dawało efekty.Teraz jeśli da jakiś efekt to tylko w postaci filtra lub bana. Dlatego jeśli pozycjonować, to ze specjalistą. Takim specem w tej branży jest Michał Lembicz. Wiem, bo sprawdziłam. Robi cuda jeśli chodzi o moją stronę firmową - zarówno w temacie pozycjonowania, jak i ads. Rzuć okiem na jego stronę https://lembicz.pl/ - wszechstronny marketingowiec z dużą wiedzą i doświadczeniem.
orsoł2

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: orsoł2 »

gość pisze: ↑14 cze 2021, 20:42 Zastanawiam sie nad pozycjonowaniem sklepu i nie wiem do kogo mam się z tym zgłosić.
Tak, jeżlei nie znasz się na tym, to lepiej powierzyć ten obszar wyspecjalizowanym agencjom lub freelancerom, którzy zanjmują się tym tematem. Warto jednak zainwestować w pozycjonowanie, aby stronka była widoczna.
drałka1

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: drałka1 »

Jest wiele skutecznych działań reklamowych. Pozycjonowanie jest jednym z nich. Wtedy dana firma zwiększa swoją widoczność w wynikach wyszukiwania. Też ciekawą opcją jest remarketing, na http://www.webspace.pl/jak-dziala-remarketing/ można o tym więcej się dowiedzieć. To taki ponowny przekaz dla niezdecydowanego klienta.

lysine c dr rath
janiś0444

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: janiś0444 »

Moim zdaniem, branża medyczna, jak każda inna branża powinna uwzględnić w swojej strategii marketingowej działania w social mediach, a w nich – content marketing. Czym jest i jak wykorzystać go w promocji swojej firmy? Ciekawy artykuł na ten temat można znaleźć w tym miejscu http://www.wlasna-firma.pl/reklama-wide ... ozliwosci/
Awatar użytkownika
boleczka
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:38

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: boleczka »

W takiej reklamie to trzeba w pierwszej kolejności zadbać o naszą stronę internetową jak i o teksty które się na niej znajdują. Niby wydaje się, że to prosta sprawa ale jak przychodzi co do czego to nikt pisarzem z nas nie jest. Dlatego warto w takim przypadku skorzystać z pomocy agencji http://konkretmarketing.pl/ która specjalizuje się w content marketingu.
Włóczykij

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: Włóczykij »

Tak naprawdę jest poniekąd reklama a może bardziej działania reklamowe które mogą nam przynieść bardzo wiele korzyści. Właśnie dlatego ja również chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://infobiznes.co.pl/2021/08/17/seo ... e-lokalne/ gdzie dokładnie wyjaśniono czym jest SEO dla rynku lokalnego.
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: kappa »

Trzeba zadbać o stronę internetową, a jeśli już ten punkt jest odhaczony to wówczas należy zająć się pozycjonowaniem. Wiele wiedzy w tym temacie znaleźć można z poniższym artykule https://internetowe-sklepy.pl/news/seo- ... ernetowego . Polecam lekturę, wiele można sie z niej dowiedzieć
Awatar użytkownika
belka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:18

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: belka »

To ma sens, bo dzięki takim działaniom znacząco łatwiej natrafić na markę w sieci, a to przecież tam zaczyna się większość poszukiwań usług czy produktów. Tu tez polecam agencję https://perlabiznesu.pl/ które działała dla mnie tą techniką dla mojej firmy i spełniło to nasze oczekiwania. Poza tym to eksperci od marketingu internetowego, także mogą zająć się ogólnie promowaniem marki w sieci.
partyś81

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: partyś81 »

gość pisze: ↑14 cze 2021, 20:42 Zastanawiam sie nad pozycjonowaniem sklepu i nie wiem do kogo mam się z tym zglosić. Czytałam , ze tutaj ... zajmują się właśnie takimi rzeczami, moze będziecie w stanie podpowiedzieć mi cos więcej, co warto zrobić. By wypozycjonowac własny sklep ?
Jakie pozycjonowanie polecacie?

___
płaszcze hurt
pankamil

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: pankamil »

Ja korzystam z pozycjonowania już od dłuższego czasu i uważam, że warto inwestować w takie formy reklamy, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na pomoc sprawdzonych specjalistów w tej kwestii. Warto też zadbać o własną wizytówkę z NAP, to bardzo proste rozwiązanie, które nie wymaga dużo pracy, a może skutecznie zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy w sieci. Zobacz więcej szczegółów na stronie https://backlink24.pl/blog/seo/wizytowki-z-nap.
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: marta6768 »

Moim zdaniem, obecnie jest to najskuteczniejsza forma reklamy. Taką reklamę najlepiej zostawić profesjonalistom, którzy dobrze wiedzą, co jest skuteczne i jak się za to zabrać. Na stronie: https://adcube.pl/ jest oferta firmy, która ma już duże doświadczenie w tej branży. Warto jej zaufać w tej kwestii.
Bakklazan

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: Bakklazan »

Klucz do skutecznej strategii marketingowej leży w odpowiednim wyważeniu płatnej reklamy i organicznych działań - https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-sp ... marke.html Płatna reklama jest idealna, gdy potrzebujesz natychmiastowego efektu, np. podczas promocji produktu lub wydarzenia. Z drugiej strony, organiczne działania budują trwałą wartość i pozycję marki. Dlatego przedsiębiorcy powinni uwzględniać obie te strategie, dostosowując je do swoich celów i budżetu.
janeum

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: janeum »

Jeśli mam na oku jakieś kwestie, to jednak warto może powiedzieć, że dobrem będzie kupić reklamowo świąteczne odświeżacze powietrza z logo ? Sprawdzałam, niewiele firm się tym zajmuje i zgodnie z tym po prostu sprawdzam sobie niektóre opcje. Można sobie to jakoś rozważyć? Co wy na to? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 391
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post autor: birdy »

Jeśli szukacie źródła informacji na temat odpowiedniego zabezpieczenia waszej witryny w sieci, to moim zdaniem warto zajrzeć do tego artykułu: https://netium.com.pl/biznes/bezpieczen ... ikatu-ssl/ . Moim zdaniem można tam znaleźć ciekawe informacje odnośnie bezpieczeństwa w sieci i nie tylko. Jak dla mnie to dobra opcja na poszerzenie wiedzy w tym zakresie.
ODPOWIEDZ