salon piercingu Warszawa Centrum

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: ilonaryc »

Cześć i czołem :) Moi drodzy czy jest tu na forum ktoś z Warszawy, kto tak jak ja lubuje się w piercingu i mógłby się podzielić namiarem na sprawdzony salon ? Zależy mi na wizycie u kogoś, kto ma już doświadczenie, dba o higienę i bezpieczeństwo pracy itd. Bardzo dziękuje za góry za pomoc :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: torana »

ja jestem z Warszawy :) piercingu co prawda nie robię ( mam tylko kolczyki w uszach - standard) ale z tego co wiem to w studiu gdzie robię tatuaże ( jah love tattoo) jest dziewczyna, która ogarnia te tematy :) zobacz sobie na ich profilu na fb, tam pewnie znajdziesz więcej info :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: dzessi »

potwierdzam - tu chodzi o Anię :) Ja robiłam sobie u niej tunele, kolczyk w języku i pępku :) super sympatyczna a przy tym dokładna i precyzyjna dziewczyna. Zabiegi są w zasadzie bezbolesne, zawsze informuje o tym jakie zachować srodki bezpieczenstwa, jak wygląda proces gojenia itd.

co otworzyć na osiedlu
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: ilonaryc »

dzięki bardzo dziewczyny :) Namiar już zapisany, na pewno poczytam wiecej i jak skonczy się to wszystko co się dzieje teraz to na pewno zapiszę się na wizytę :) a jak u nich z dbałością o sterylizację itd?
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: dzessi »

dbają o to mega także nie masz się co martwić. Wiadomo, ze każdemu zalezy na tym by ten zabieg był jak najbardziej bezpieczny także tu bez obaw :) daj znać jak już będziesz po, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: ilonaryc »

dzięki raz jeszcze za pomoc i opinie :) już się zdecydowałam, nawet kontaktowałam się z recepcją online i wstępnie już wiem co i jak :) czekam teraz tylko na wyznaczenie terminu wizyty i do dzieła :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: dzessi »

no to bajka, to koniecznie daj znać co i jak i jak wrażenia :) na pewno będziesz zadowolona :)
tyśka

Re: salon piercingu Warszawa Centrum

Post autor: tyśka »

Byłam u Ani na początku września :) super osoba, przekłucie języka zrobione perfekcyjnie, bardzo sprawnie i bezboleśnie. Regeneracja też całkiem całkiem :) myślę teraz o nostrialu :)
ODPOWIEDZ