Strona 1 z 1

Zajęcie dla dzieci

: 27 paź 2019, 15:53
autor: Knor
Oczywiście to jest bardzo fajne. Moim dzieciakom wpadły jeszcze w ucho takie pioseneczki https://youtu.be/5Yko64Nf3Q0 . Ostatnio w domu lecą bez przerwy. W sumie to nawet mi to wpadło w ucho.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 26 lis 2019, 13:24
autor: Tola
Jeśli szukacie pomysłów i inspiracji na zajęcia dla Waszych dzieci, dzięki którym będą mogły się one rozwijać, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.nowaera.pl/strefainspiracji. Znajdziecie tam bardzo dużo takich inspiracji :) Myślę, że każdy rodzic powinien tam zajrzeć :)

Re: Zajęcie dla dzieci

: 10 gru 2019, 12:38
autor: yoloko
mojemu 10 latkowi zajęć nie brakuje na szczęście :) w ciągu dnia nauka-wiadomo, ale po lekcjach często zostaje na zajęciach dodatkowych organizowanych w szkole ( uczy się w Te Vizji na warszawskiej Ochocie). Najchętniej wybiera te zajęcia sportowe, ale ostatnio wspominał też coś o jakimś kółku naukowym. Także dzieje się :)

Re: Zajęcie dla dzieci

: 30 gru 2019, 10:40
autor: dzessi
też jestem zdania, że edukacja w prywatnej szkole, która daje tyle możliwości jest fajną opcją :) Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam polsko-angielską szkołę Edison ( Wilanów). Moja córka chodzi tu od 3 lat. Wysoki poziom, kameralne klasy, doświadczeni nauczyciele i wiele ciekawych zajęć dodatkowych, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 05 lut 2020, 12:06
autor: Iwona40
My na brak zajęć u naszych pociech nie możemy narzekać ale trzeba pomyśleć też o miejscach gdzie można odreagować ten nadmiar obowiązków . W lato takim miejscem jest http://www.swiatlabiryntow.pl/ w miejscowości Bliziny, woj. pomorskie.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 05 mar 2020, 23:11
autor: tusia
Brzmi całkiem ok.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 12 mar 2020, 0:36
autor: Miszka
Warto zachęcać dzieci do takich zajęc jak malowanie i rysowanie. To bardzo rozwija kreatywnośc dziecka. Szczególnie mogę polecić zajęcia organizowane przez pracownię artystyczną Domin w Krakowie https://domin-krakow.pl/dominek-zajecia-dla-dzieci/ - prowadzą zajęcia w ciekawy sposób, potrafią zainteresować i przykuć uwage dziecka a także rozwijać jego zdolności plastyczne. Pierwsze zajęcia są już końcem wrzesnia

Re: Zajęcie dla dzieci

: 24 mar 2020, 17:29
autor: radecki
W Tychach ciekawe zajęcia mające na celu nauczenie się metod efektywnego uczenia się prowadzi Twoja Akademia. Namiary: http://twoja-akademia.pl/trening-pamieci/ Na ich ciekawych, kreatywnych zajęciach wasze dzieci nauczą się odpowiedniej techniki pamięciowej i praktycznych metod skracających czas uczenia i podnoszących jego efekty. W przypadku moich dzieci mających lekkie problemy z koncentracją wyśmienicie się to sprawdziło, dlatego jestem zachwycony tymi kursami. Mają kursy dla dzieci w różnym wieku, młodzieży i dorosłych.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 14 kwie 2020, 0:31
autor: aleks
Jeśli chodzi o sprawdzone narzędzia logopedyczne i pedagogiczne to odsyłam was do sklepu internetowego https://www.komlogo.pl/ Maja bardzo ciekawe gry, książki, domina, karty do gry czy programy komputerowe. To świetne artykuły firm specjalizujących się w wytwarzaniu pomocy diagnostyczno-edukacyjnych, sprawdźcie sobie ofertę.

zapper nunczako opinie

Re: Zajęcie dla dzieci

: 20 cze 2020, 9:14
autor: leonia
Tak jest prawda, że najszybciej zdobywa się wiedzę poprzez atrakcje dla dzieci białystok. Warto więc dziecko zapisać na różnorodne zajęcia edukacyjne, gdzie nasza pociecha będzie mogła rozwiać się językowo, ruchowo, manualnie etc. Świetnym miejscem jest chociażby ABC Kids Club. Tam dziecko ma szansę na to, aby świetnie się rozwinąć.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 09 gru 2020, 12:09
autor: miśka
Bardzo fajnym pomysłem na trening domowy z waszymi dziećmi są pady Blazepod. Rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową i jest przy nich świetna zabawa :) Sprawdźcie koniecznie, u nas bardzo się sprawdzają.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 06 sty 2021, 23:31
autor: Łucja
Moje dziecko uwielbia poznawać czas i często szukamy jakiś zajęć dodatkowych i tak padło na warsztaty chemiczne. Powiem wam, że dawno nie widziałam, żeby mój syn był czymś tak zafascynowany. Warsztaty prowadzone są w ciekawy sposób, dzieci cały czas biorą w nich czynny udział, także moim zdaniem jest to super sprawa.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 20 sty 2021, 13:43
autor: oluśka
Moja córka lubi dobre książki. Znalazłam dla niej książkę, którą i ja czytałam w czasach licealnych. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/lalka-boleslaw-prus Książka opowiada o nieszczęśliwej miłości przedsiębiorcy do panny z wyższych sfer. A też pokazuje wzajemne powiązania i relacje, a także obyczaje pnujące w Warszawie tamtych lat.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 20 sty 2021, 16:12
autor: annake
To ja mam dla was taki namiar - AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ Jeśli chcecie by wasze dzieci zainteresowały się informatyką, programowaniem i robotyką to odsyłam was do tej strony. To Autoryzowany Partner LEGO Education, wprowadzili na polski rynek rozwiązania edukacyjne LEGO Education, sprawdźcie sobie ich programy edukacyjne dla dzieci w każdym wieku - fantastyczna sprawa.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 14 maja 2021, 10:57
autor: MartaWO
Dzieci wymagają poświęcenia czasu, jakiejś rozrywki to oczywiste. Moje to jak wrócą z przedszkola to są mega wymęczone, jest to wygodne dla mnie przyznaje. W Te Vizji przy Okopowej jest zawsze coś ciekawego, różne zajęcia, warsztaty. Super sprawa, drugi raz też wybrałabym przedszkole prywatne.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 09 lip 2021, 8:53
autor: Geralt z Rivii
Od pewnego wieku warto uczyć dzieci obowiązków domowych i często najlepiej można to zrobić w formie zabawy. Warto mieć też ekologiczne środki czystości, aby w żaden sposób nie zaszkodziły dzieciom. Tak przygotowani można nauczyć dzieci sprzątania, co może być dla nich ciekawym zajęciem.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 11 wrz 2021, 13:22
autor: KarolĆ19876
Moje dzieci bardzo lubią zajęcia plastyczne i uwielbiają malować farbami, lepić z masy solnej czy robić odlewy z gipsu a potem je maluję. Ostatnio sporo czytałam o glinie samoutwardzalnej i postanowiłam taką glinę zamówić w tym sklepie Jovi
https://sklep.jovi.net.pl/glina-samoutw ... 85,pl.html . Są mniejsze i większe pudełeczka i ja wybrałam większe bo mam dwoje maluchów - artystów.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 27 paź 2021, 9:55
autor: Kaśia
Już na etapie wyboru przedszkola, warto sprawdzić czy są w nim zajęcia dodatkowe. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam te przedszkole https://fiqmiku.pl/. Posiadają mnóstwo zajęć dodatkowych, takich jak: teatralne, kulinarne, taneczne oraz wiele więcej. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę ;)

papier milimetrowy do drukowania

Re: Zajęcie dla dzieci

: 22 lut 2024, 11:46
autor: polka
Uważam, ze jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci to warto naprawdę postawić na coś nowoczesnego i innowacyjnego, aby zachęcić najmłodszych do kreatywnego działania. Tutaj z pomocą przychodzi marka https://banach3d.pl/ która oferuje nowoczesne urządzenia 3D.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 04 mar 2024, 10:29
autor: birdy
Bardzo spodobała mi się oferta dotycząca parku trampolin, którą znajdziesz pod tym adresem: https://airjump.pl/park-trampolin-ksawerow/ - Park trampolin Łódź. Uważam, że to doskonałe rozwiązanie do integracji grupy. Rozważam nawet zorganizowanie takiej formy integracji dla mojej firmy, ponieważ wydaje się być świetnym pomysłem.

Re: Zajęcie dla dzieci

: 01 lip 2024, 11:08
autor: zosia
Nie wiem jakie jest wasze zdanie w tym temacie, ale ja uważam że projekty na drukarkę 3d mogą być wykorzystane do stworzenia różnorodnych narzędzi edukacyjnych, które angażują uczniów i wzbogacają proces nauczania. Dajcie znać, co wy o tym sądzicie.