Strona 1 z 1

Rower dla nastolatka

: 14 sty 2022, 23:52
autor: augusta-80
Kochani gdzie polecacie obejrzeć rowery młodzieżowe w Warszawie? Ciekawi mnie czy macie jakieś ulubione sklepy czy salony z rowerami właśnie bo obiecałam córce na urodziny jednoślad i chcę, żeby było to faktycznie coś porządnego. Mam zresztą przeznaczony budżet, więc to nie jest żaden problem. Myślicie, że warto wziąć ze sobą kogoś na zakupy czy obsługa mi doradzi co i jak?

Re: Rower dla nastolatka

: 08 maja 2023, 9:34
autor: Nina3
Jeśli jesteś rowerzystą i chcesz poczuć się bezpiecznie na drodze, pomyśl o ubezpieczeniu swojego roweru. W przypadku wypadku lub kradzieży, ubezpieczyciel zapewni Ci pomoc w formie naprawy lub zwrotu kosztów. Nie tylko drogie rowery powinny być ubezpieczone. Jeśli korzystasz z roweru codziennie, w celach rekreacyjnych czy dojazdu do pracy, ubezpieczenie to dobry sposób na zabezpieczenie swojej inwestycji i uniknięcie dodatkowych kosztów w razie potrzeby naprawy. Poczytaj sobie https://aktywniebezpiecznie.pl/ubezpiec ... ie-oplaca/

Re: Rower dla nastolatka

: 12 lip 2023, 15:00
autor: suzzi
A może tak warto byłoby sprawdzić sobie również co ma w ofercie firma sklepzrowerami.pl ? Tam nie tylko znajdziecie różnorodne modele rowerów, ale i świetne akcesoria rowerowe. Które sprawią, że podróż jeszcze będzie efektywniejsza i komfortowa.

Re: Rower dla nastolatka

: 27 lut 2024, 14:22
autor: birdy
Mam zamiar w prezencie kupić mojemu synkowi rower. Znalazłem w sieci tę ofertę https://www.puky.pl/polska/produkty/poj ... tkami.html i muszę przyznać, że bardzo przypadła mi do gustu. Jeśli szukacie odpowiedniego roweru dla swoich pociech, to moim zdaniem warto przejrzeć ichniejszą ofertę.

Re: Rower dla nastolatka

: 29 mar 2024, 16:34
autor: zuzula12
Ostatnio widziałam na stronie https://hulajnoga.net/pl/content/14-serwis-warszawa ofertę od serwisu hulajnóg. Pomyślałam sobie że teraz dobrą opcją jest zakup na prezent hulajnogi. Co o tym sądzicie? Ja chyba chrześniakowi kupię na komunie właśnie hulajnogę.

Re: Rower dla nastolatka

: 18 kwie 2024, 6:46
autor: paniola
Wybór rowerów jest dzisiaj na prawdę spory. Pamiętajmy jednak ,że aby bezpiecznie korzystać z tych przyjemności trzeba pamiętać właśnie o bezpieczeństwie. Szczególnie jest to ważne , kiedy na rower zabieramy z sobą dzieci. Uważam ,że taki kask dziecięcy na rower czy ochraniacze to już dzisiaj konieczność. Pamiętajmy zawsze o bezpieczeństwie - to ważne.