Strona 1 z 1

Pierwsza wyprawka

: 06 sie 2021, 17:05
autor: sławomira
Witajcie kochani. Coś, o czym absolutnie nie można zapomnieć przed narodzinami dziecka, to wyprawka dla niemowlaka. Mnie czeka zadanie skompletowania jej po raz pierwszy i nie ukrywam, że stres się mnie trzyma, a konkretnie jedna myśl, że o czymś zapomnę. Dajcie znać, co musi się w takiej wyprawce znaleźć. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Re: Pierwsza wyprawka

: 13 sie 2021, 10:17
autor: Tola
Na pewno w takiej pierwszej wyprawce dla maluszka powinny się znaleźć jakieś kosmetyki pielęgnacyjne. Na rynku są firmy, które produkują takie kosmetyki specjalnie dla niemowląt - z bezpiecznym, delikatnym składem. Jedną z takich marek jest marka Mustela. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/ możecie zapoznać się z jej asortymentem ;)

Re: Pierwsza wyprawka

: 18 sie 2021, 1:53
autor: maryśka
Jak pierwsza wyprawka to ubranka dla niemowląt są podstawa. Dlatego najlepiej jest jednak zajrzeć do dobrego sklepu https://www.szipszop.pl/ , sklep posiada bardzo bogatą ofertę, więc z pewnością znajdziecie tutaj coś odpowiedniego w dosyć atrakcyjnych cenach.

Re: Pierwsza wyprawka

: 27 sie 2021, 10:12
autor: kinguś
jeśli szukacie dobrego materacyka dla waszego maluszka polecam materac sensitive na stronie https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ ja kupiłam u nich juz drugi materac dla dzieci bardzo dobry gatunkowo solidnie wykonany i co baaardzo wygodne ma ściągany pokrowiec.