Strona 1 z 1

reklama dla firmy

: 14 cze 2021, 20:44
autor: gość
Hej. W związku z tym, że własną działalność prowadzę dopiero od niedawna, nie mogę pochwalić się bogatą bazą klientów. Mimo to staram się i szukam coraz to skuteczniejszych sposobów na reklamę mojego biznesu. Mam już stronę, ale zainteresowały mnie gadżety takie jak tablice podświetlane led montowane na zewnątrz. Co o takim rozwiązaniu sądzicie? Podzielcie się opiniami:)

Re: reklama dla firmy

: 20 cze 2021, 11:03
autor: berenisia
To tylko ozdoba, więc jak ktoś chce to można zainwestować. Ale w kwestii reklamy to warto pójść w reklamę sieciową. Tu polecić mogę agencję http://123media.pl/ która dla mojej marki buduje pozycję lokalnego lidera branży, poprzez odpowiednie działania marketingu internetowego.

Re: reklama dla firmy

: 28 lip 2021, 17:21
autor: belka
Takie gadżety to według mnie tylko strata kasy i nic więcej. Jeśli chcesz naprawdę w skuteczny sposób wypromować swoją firmę czy usługi to warto tutaj po prostu rozpocząć współpracę z profesjonalną agencją marketingową http://prosponder.pl/ . Dość dużo pozytywnych rzeczy o nich słyszałam, także śmiało działaj z nimi.

Re: reklama dla firmy

: 06 paź 2021, 19:46
autor: boleczka
W tym temacie nie chciałam eksperymentować i postawiłam na sprawdzoną agencję http://agencjawomm.pl/. To eksperci od marketingu szeptanego, którzy po poznaniu mojej działalności, wiedzieli jak zwiększyć widoczność marki w wyszukiwarkach sieciowych. Jestem z nich bardzo zadowolona.