Strona 1 z 1

studia

: 10 mar 2021, 15:04
autor: Adrianuś214444
Witam, masz problem z wyborem studiów? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html znajdziecie ciekawe oferty kierunków. Uważacie, że moglibyście sie wybrać na jakiś kierunek, który został wymieniony na tej stronie? Co sądzicie o studiach?

Re: studia

: 28 kwie 2021, 9:44
autor: polkaś
ile trwają studia magisterskie teraz? Bo już było tyle reform w edukacji że straciłam rachubę czy coś się zmieniło w tym temacie czy nie. Za rok będę wybierać gdzie chcę iść. Mam nadzieję że się dostanę inaczej sobie zrobię rok przerwy od nauki. Co zamierzacie wybrać?

Re: studia

: 29 kwie 2021, 16:50
autor: timiś
Ja zanim pójdę na studia muszę najpierw zdac dobrze maturę z przedmiotu który mnie interesuje. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-fizyka-2021 Znalażłam wiele podręcvzników które mogą pomóc mi w zaliczeniu matury i mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Re: studia

: 15 lip 2021, 1:11
autor: goliś
Jeśli interesują was studia podyplomowe, to na pewno warto sobie zerknąć na spokojnie tutaj https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ i poczytać sobie o różnych kierunkach, które oferują. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji. Oprócz kierunku związanego z audytem mają tam również wiele innych propozycji.

Re: studia

: 30 lip 2021, 17:44
autor: funnyś
Ja tak naprawdę myślę o studiach osteopatycznych. Wydaje mi się, że to jest właśnie odpowiedni kierunek dla mnie. Takie https://www.nasygnale.pl/czy-osteopatia ... -schorzen/ strony mnie zainteresowały i podjęłam taką decyzję. Czy wy uważacie, ze ona jest słuszna? Co wy na to?

Re: studia

: 30 lip 2021, 21:24
autor: Gosia Jodła
Poznaj niezbędne kompetencje w zawodzie lektora języka obcego: https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Nauka języka powinna rozwijać wszystkie podstawowe umiejętności z zakresu słuchania, mówienia, czytania i pisania. Praca lektora z uczniem ma obejmować kluczowe elementy z gramatyki, określony zasób słownictwa oraz konkretne funkcje językowe. Idealna lekcja winna łączyć w swej treści jak najwięcej różnych elementów, ale jednocześnie kształcić skuteczną komunikację w języku docelowym.

Re: studia

: 04 paź 2021, 13:46
autor: piczara
Co sądzicie o tym kierunku - https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska/ ?
Waszym zdaniem warto czy raczej średnio?
Chcę ruszyć z czymś, co ma przyszłość. Wiadomo - język to podstawa, ale czy potrzebne jest coś więcej?
Czy jestem w stanie mając tylko to, co zwojować?

Re: studia

: 07 paź 2021, 11:32
autor: Kama51
Fajnie jeśli to firmy inwestują w swoich pracowników. U nas pracodawca załatwił studia podyplomowe neuropsychologia dla rozwoju pracowników, bo zawsze warto podnosić kompetencje ludzi, a tym samym samej firmy. Osobiście gorąco polecam, jestem mega zadowolona.