Strona 1 z 1

Najlepsza firma produkująca opakowania foliowe

: 09 maja 2019, 13:17
autor: Henryka
Szukasz renomowanego producenta opakowań foliowych? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z drukarnią BISS. Produkuje ona najlepsze opakowania foliowe z nadrukiem flexograficznym. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.

Re: Najlepsza firma produkująca opakowania foliowe

: 20 cze 2019, 15:17
autor: wiktoria
Na pewno w niektórych firmach przydadzą się też opakowania tekturowe. Polecam więc zapoznać się z ofertą ich producenta: https://www.amtkartony.pl/. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Re: Najlepsza firma produkująca opakowania foliowe

: 21 mar 2020, 23:55
autor: daniel24
Opakowania w dużej mierze zależą od rodzaju produktu. My, przykładowo potrzebujemy porządnego zabezpieczenia naszych artykułów, więc wybraliśmy opakowania EPP od Hirsch Porozell http://www.hirsch-porozell.pl/produkcja ... ukcja.html. Styropian to najlepszy i tani materiał do wykonania opakowań, w tym kształtek. Daje możliwość bezpiecznego transportu.

Re: Najlepsza firma produkująca opakowania foliowe

: 25 mar 2021, 13:52
autor: produkcja opakowań
Polecam opakowania zrobione z polipropylenu spienionego (EPP). EPP jest dostępny w różnych kolorach (biały, czarny, szary, niebieski, pomarańczowy, zielony, czerwony oraz ich mieszanki) i gęstościach od 30g/l do 200g/l. Ma doskonałe parametry wytrzymałości. Jest zdolny przenosić duże obciążenia (np. powtarzające się uderzenia) nie ulegając przy tym deformacji.

Re: Najlepsza firma produkująca opakowania foliowe

: 25 maja 2021, 14:13
autor: Maryśka
W zeszłym roku robilismy takie generalne rozeznanie w tym temacie. Jak sie okazało takich firm opakowaniowych jest sporo, ale mało która ma na tyle rozbudowana oferte by mozna było wszystko zamówić w jednym miejscu. Trafilismy na ten sklep https://przeprowadzkisklep.pl/ maja zarówno kartony, jak i folię bąbelkową czy nawet opakowania do bardziej 'skomplikowanych' wysyłek: plastikowe z plombą, a przy tym naprawde dobre ceny