Strona 1 z 1

uszczelka

: 23 lis 2020, 16:08
autor: roboś
mam pytanie do was - chodzi mi o uszczelki - gdzie kupujecie najlepsze i najtaniej? poszukuję sprawdzonej firmy

Re: uszczelka

: 24 gru 2020, 12:11
autor: Orestes
Ja mogę ci doradzić firmę Sil-Gum, to solidny producent uszczelek z Poznania. Tu masz ich stronę internetową https://uszczelka.com/ Uszczelki wykonują z gumy, silikonu, kauczuku fluorowego czy innych tworzyw, możesz u nich zamówić standardowe uszczelki, ale też nietypowe, także jak widzisz oferta jest fajna, kompleksowa. Spodobają ci się też ich ceny, są zdecydowanie nieprzesadzone.

Re: uszczelka

: 09 mar 2021, 17:55
autor: JacekŚ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://gumapoint.pl/pl/menu/plyty-aram ... e-154.html, która oferuję sprzedaż uszczelek ARAMIDOWO - KAUCZUKOWYCH i nie tylko. Takie uszczelki osiągają wysoką wartość na wytrzymałość mechaniczną i dlatego mogą być np stosowane w instalacjach gazowych.

Re: uszczelka

: 25 wrz 2021, 1:44
autor: gotowy
Jeśli szukasz najlepszych uszczelek w różnych rozmiarach, także takich produkowanych na zamówienie to polecam ofertę https://powerrubber.com/kat/oringi-gumowe/ . My jako firma od lat się u nich zaopatrujemy i nigdy nie było problemu z dostawą. Dobre ceny, jakość górna półka, mają przeróżne wyroby z gumy w sprzedaży.