Odżywka do paznokci

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
iwa1996
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 5:52

Odżywka do paznokci

Post autor: iwa1996 »

Mam problem od jakiegoś czasu z paznokciami. Zawsze miałam dość długie, twarde - po prostu mocne paznokcie. A od jakiegoś czasu są kruche, naprawdę trudno jest mi je zapuścić. Zadzierają mi się dodatkowo skórki, jak myślicie, co może być tego przyczyną? Słyszałam, że dobra jest odżywka do paznokci z Victoria Vynn, znacie ją może? Ktoś z Was podzieli się opinią?

krzem na stawy
Liwcia56

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: Liwcia56 »

autor: iwa1996 » 07 kwie 2022, 6:18
Mam problem od jakiegoś czasu z paznokciami. Zawsze miałam dość długie, twarde - po prostu mocne paznokcie. A od jakiegoś czasu są kruche, naprawdę trudno jest mi je zapuścić. Zadzierają mi się dodatkowo skórki, jak myślicie, co może być tego przyczyną? Słyszałam, że dobra jest odżywka do paznokci z Victoria Vynn, znacie ją może? Ktoś z Was podzieli się opinią?

audit certyfikacyjny


Wypróbuj sobie serum utwardzające eveline med+. Wystarczy poświęcić chwilę dziennie, aby móc cieszyć się mocnymi i pięknymi paznokciami. Polecam
Obrazek
repsa

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: repsa »

Odżywka do paznokci po hybrydzie to super sprawa, sama teraz zrobiłam sobie przerwę od robienia manicure. Codziennie nakładam odżywkę, kupiłam taką, którą po prostu nakłada się raz dziennie na poprzednią warstwę. Już widzę pierwsze efekty, paznokcie są twardsze i dobrze wyglądają. Planuję taką kurację stosować przez kilka tygodni.
ODPOWIEDZ