Sklep z ziołowymi kosmetykami

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Rodzislawa
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 13:59

Sklep z ziołowymi kosmetykami

Post autor: Rodzislawa »

Jakie polecacie sklepy z naturalnymi ziołowymi kosmetykami? Udało mi się znaleźć sklepdozdrowia.pl. Znacie? Zamawialiście coś w tej strony?
Awatar użytkownika
Eryka-96
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 21:27

Re: Sklep z ziołowymi kosmetykami

Post autor: Eryka-96 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Sklep Do Zdrowia jest moim ulubionym, jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, ale też suplementy diety. Mają ich spory wybór w dobrych cenach. Paczka zawsze przychodzi do mnie szybko, a kontakt z obsługą jest bezproblemowy, więc szczerze polecam.[/color]
Awatar użytkownika
Elnora
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:18

Re: Sklep z ziołowymi kosmetykami

Post autor: Elnora »

Bardzo dobre kosmetyki produkowane na bazie naturalnych składników znalazłam w jednej z drogerii internetowych. Najbardziej sobie chwalę żele do twarzy z owsem oraz ekstraktem konopnym i szafranem, dostępne tutaj: https://drogeriadlaciebie.pl/Zele-c227 . Idealnie oczyszczają i pielęgnują cerę i nie wysuszają skóry twarzy.
Awatar użytkownika
Ashon3
Posty: 39
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:37

Re: Sklep z ziołowymi kosmetykami

Post autor: Ashon3 »

Ja lubię to, że teraz dostępne są kosmetyki z dobrymi składami normalnie w drogeriach np Bielenda. Mają bardzo fajnie wegańskie serie jak blueberry c-tox :)
ODPOWIEDZ