Strona 1 z 1

firma przewozowa

: 20 kwie 2020, 18:17
autor: aleks
znacie dobrą firmę przewozową do krajów zachodnich?

Re: firma przewozowa

: 20 paź 2020, 18:53
autor: Orestes
Ja znam, sporo na zachód jeździłem busami i powiem ci, że w sprawie busów do Danii najlepiej korzystać z A&W Trans https://www.awtrans.eu/ To bardzo dobra firma przewozowa. U nich możecie liczyć na bezpiecznie jeżdżących kierowców i komfortowe warunki jazdy. Zajmują się też przewozem paczek. Co do cen to w porządku.

Re: firma przewozowa

: 16 lis 2020, 20:30
autor: milosz
Ja też znam dobrą firmę przewozową - INTERBUS https://przewozy-interbus.pl/ z terenu województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Nie raz korzystałem z ich usług i jestem zadowolony z nich zadowolony. Z nimi jeździ się bezpiecznie i w komfortowych warunkach a do tego niedrogo. Jeżdżą do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii czy Niderlandów.

Re: firma przewozowa

: 20 lut 2021, 10:43
autor: gómrunis
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą przewozową, na której można w pełni polegać. W końcu zdecydowałem się na usługi https://luarkotrans.pl/ i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Polecam ich wszystkim osobom wybierającym się do Niemiec, Danii lub Luksemburga.

Re: firma przewozowa

: 09 mar 2021, 17:32
autor: MateuszŚ89
Ja ostatnio musiałem wymienić wykładzinę gumową w moim busie i mój znajomy polecił mi firmę https://gumapoint.pl/pl/products/wyklad ... a-444.html. Firma okazała się mieć dobre ceny i szybko dostarczyli mi taką wykładzinę.

Re: firma przewozowa

: 13 paź 2021, 16:19
autor: ernestpiatkowski
Wiele dobrego słyszałem ostatnio na temat firmy http://przewozydodanii.pl/. Dla mnie osobiście liczy się nie tylko cena, ale również fakt, czy dane busy Polska Dania posiadają chociażby klimatyzację bądź dostęp do WiFi. Jeżeli wam również zależy na dobrych warunkach to serdecznie polecam Wam dokładnie tą firmę.