Strona 1 z 1

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

: 16 kwie 2020, 8:24
autor: turkus
Ciekawym pomysłem na hobby jest zbieranie znaczków czyli filatelistyka. Takie klasery pełne znaczków kolekcjonerskich pięknie się prezentują. Oczywiście musimy interesować się tym i mieć do tego pasję. Jednak moim zdaniem warto. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.znaczkopol.pl A Wy jakie macie hobby?

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

: 03 lip 2020, 4:27
autor: daniel24
O! bardzo spokojnie to twoje hobby. Moje zdecydowanie do takich nie należy. Zawsze pasjonowałem się militariami i bronią żołnierską. Na studiach wstąpiłem do klubu i zdobyłem wszystkie pozwolenia. Teraz mam w domu karabinek AERO PRECISION M4E, który kupiłem w sklepie Racegun https://racegun.pl/. Biorą również udział w zawodach na strzelnicy. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

: 21 sie 2020, 12:14
autor: birdy
Dla mnie najlepszą rzeczą pod słońcem jest czytanie! Przypuszczam ze ta książka https://www.taniaksiazka.pl/gambit-krol ... 06583.html spełni moje oczekiwania. Jest to nowość na naszym rynku wydawniczym. Znajdziesz tam multum interesujących cię książek, więc to gra, która jest warta świeczki :D.

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

: 22 sie 2020, 19:53
autor: gucio
jakis pomysł to jest :) ale to juz naprawde trzeba sie tym pasjonowac. Ja na przyklad bardzo lubie teatr, nie wiem czy kojarzycie Garbaczewskiego, a jesli tak, to w Lublinie w sali operowej centrum spotkania kultur maja wystawiac jego spektakl, NIC :) warto sie wybrac, zacne widowisko :)

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

: 01 wrz 2021, 18:24
autor: błam
Moje hobby jest trochę podobne, natomiast znacznie bardziej od filatelistyki, wolę zbieranie monet. Dużo ciekawych informacji znajdziecie na stronie: https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/t ... h-narodow/ Polecam wszystkim zainteresowanym!