Psycholog

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
wiktoria
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:21

Psycholog

Post autor: wiktoria »

Im szybciej wybierzemy się do dobrego psychologa, tym lepiej dla nas. Depresji nie można lekceważyć. Ostatnio koleżanka mi mówiła o sprawdzonej placówce psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Może warto też zapoznać się bliżej z ich ofertą.

jak powiększyć obraz
Awatar użytkownika
Geralt z Rivii
Posty: 67
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:53

Re: Psycholog

Post autor: Geralt z Rivii »

Jeśli terapia dzieci i młodzieży ma być skuteczna, konieczne jest udanie się do sprawdzonego ośrodka, więc w zasadzie radzę jak najdokładniej poszukać. Takich ośrodków jest z jednej strony całkiem sporo, ale nie wszystkie są w stanie zaoferować wystarczająco profesjonalną pomoc.
Awatar użytkownika
Nala88
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:28

Re: Psycholog

Post autor: Nala88 »

Ja miałam depresję niestety. Miałam ją po rozstaniu z mężem. Wtedy bardzo pomogła mi terapia w Centrum Psychologicznym Sens w Mińsku mazowieckim. Bardzo wiele przeszłam.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Psycholog

Post autor: Paulana4 »

Jest to ciężka sprawa, bo na początku trudno zdiagnozować depresje. Przy pierwszych objawach warto już zareagować, może udać się po pomoc właśnie do psychologa. Tacy specjaliści pomagają ułożyć sobie wiele spraw, podejść bardziej na spokojnie do wszystkiego. Sprawdźcie sobie tu ofertę poradni z Łodzi http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ Przyjmuje tu wielu doświadczonych specjalistów z różnego zakresu psychologii i psychiatrii
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Psycholog

Post autor: sylviaa »

Ja po raz pierwszy trafiłam do psychologa wtedy, gdy stwierdziłam, ze sama nie dam rady... schudnąć! Serio takie wsparcie połączone z wizytami u dietetyka potrafi zdziałać cuda! Ja mieszkam we Wrocławiu i tu korzystam z pomocy pani Olgi Rymkiewicz https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psycho ... -psycholog. Ma ogromne doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Potrafi w niesamowity sposób budować relacje, motywować i wspierać w działaniu. Po kilku miesiącach mam prawie 15 kg mniej :)
Awatar użytkownika
Runa
Posty: 34
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:34

Re: Psycholog

Post autor: Runa »

Zdarza się, że kilka dolegliwości nakłada się na siebie i wtedy człowiek naprawdę może się załamać i popaść w psychiczny dołek. Znam człowieka, który przez alkoholizm popadł w depresję. Takie osoby powinny zgłaszać się do dobrych ośrodków pomocy. Jednym z nich jest na przykład Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Warto mieć to na uwadze i w razie potrzeby właśnie z nimi się skontaktować.
Awatar użytkownika
JuliaN
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2019, 19:35

Re: Psycholog

Post autor: JuliaN »

Bardzo ciekawe porady.
Awatar użytkownika
oliwcia
Posty: 45
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:22

Re: Psycholog

Post autor: oliwcia »

Jednak nie każdy ma możliwość czekania na wizytę ale siedzenia w zatłoczonych poczekalniach. Ja sama miałam już dość przychodzenia do przychodni i ciągłego zerkania ludzi, że siedzę pod gabinetem psychologa dlatego teraz chodzę na terapię do Ośrodka terapii Forest i jestem zachwycona. Zero stresu i pomoc niemal natychmiastowa także polecam wszystkim
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Psycholog

Post autor: aleks »

Psycholog z Bytomia którego mogę doradzić to pani Bożena Studnik http://psychoterapeutabytom.pl/ Skutecznie zajmowała się terapią małżeńską mojej siostry. Powiem tyle że małżeństwo przetrwało i ma się dobrze, także świadczy to również o umiejętnościach pani psycholog.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Psycholog

Post autor: Lenka »

Ja z kolei mogę zostawić namiary na dobra klinikę w Łodzi. To klinika PsychoMedic. Skontaktować się można z nimi online lub bezpośrednio telefonicznie pod tym numerem 42 644 44 44 . Klinika zatrudnia specjalistów, psychologów i terapeutów z wiedzą i doświadczeniem. Potrafią pomóc i mają odpowiednie, indywidualne podejście do pacjenta.
Awatar użytkownika
funny
Posty: 59
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:42

Re: Psycholog

Post autor: funny »

No raczej nie chwalimy się tym, że chodzimy do psychologa, ale zdecydowanie wielu z nas może to się zdarzyć. Ta przychodnia w świetochłowicach ma w ofercie takie konsultacje. Nie powinniśmy się tego wstydzić. Wszystko jest dla ludzi, a każdy czasem potrzebuje pomocy, czy wsparcia .
Awatar użytkownika
Daminet1654
Posty: 35
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:38

Re: Psycholog

Post autor: Daminet1654 »

Ja ostatnio musiałem odnowić badania z zakresu medycyny pracy i w obecnej sytuacji było to dość utrudnione. Dobrze, że znalazłem punkt w http://medycynapracybielsko.pl/ i po wcześniejszym rozmowie telefonicznej umówiłem się na wizytę.
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Psycholog

Post autor: redRose »

Czy wiecie może gdzie terapia rodzinna poznań jest prowadzona? Szukam specjalisty dla mojego brata, który ma problemy. Ostatnio wpadł w jakiś dołek, który kieruje go do kieliszka i myśli samobójczych, boje się o niego.
Awatar użytkownika
Kora
Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:31

Re: Psycholog

Post autor: Kora »

Psycholog potrafi pomóc w wielu kwestiach. Ostatnio nawet ja wybrałam się na wizytę za namową męża, stres w pracy i goniące mnie terminy pogłębiały tylko mój stan psychiczny, wstydziłam się o tym mówić i zamykałam się w swoich 4 ścianach unikając kontaktu z ludźmi. Na wizycie okazało się że były to początki depresji... Ale na szczęście udało mi się z tego wybrnąć. Wspaniałą panią psycholog znalazłam tutaj https://najlepszeterapie.pl/kategoria/psychologowie/ , która pomogła mi wrócić do normalnego życia.
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Psycholog

Post autor: marta6768 »

Coraz częściej słyszy się również o nerwicy i powinniście sprawdzić, jakie są nerwica objawy, aby móc dość szybko reagować, ponieważ taki problem nie dotyczy tylko osób dorosłych, ale może dotyczyć również dzieci. Na takie problemy związane z psychiką wpływa wiele różnych czynników, więc zwróćcie na to uwagę.
Oluś

Re: Psycholog

Post autor: Oluś »

Wiele osób chodzi do psychologa czy psychiatry, ale jest to na prawdę delikatna sprawa. Bardzo bliska mi osoba miała spore problemy i chodziła na terapię. Bardzo chcieliśmy pomóc, ale nawet nie wiedzieliśmy jak, baliśmy się, że przypadkiem jeszcze bardziej zaszkodzimy. Ale bardzo dużo zaczęliśmy czytać w tym temacie dzięki czemu łatwiej było nam rozmawiać z tą osobą. Polecam wejść sobie tutaj https://www.centrumdobrejterapii.pl na prawdę dużo można się tutaj dowiedzieć i nakierować taką osobę na dobrą drogę.
aniją

Re: Psycholog

Post autor: aniją »

Bardzo się cieszę, że coraz mniej stygmatyzuje się osoby, które chodzą na terapię, korzystają pomocy psychologa, czy psychiatry. Sama byłam na terapii w Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji u dr Danuty Jaskólskiej w Bydgoszczy https://www.psycholog-bydgoszcz.net/obs ... nosci.html. Po tym jak poszłam do nowej pracy, to czułam się coraz gorzej, byłam nieszczęśliwa i czułam, ze czegoś mi brakuje w życiu. Terapia okazała się skuteczna i wyszłam z mojego dołka, polecam.
małk

Re: Psycholog

Post autor: małk »

Ja chodzę do specjalisty w prywatnym gabinecie psychiatrycznym dr Urszuli Sadłowskiej w Warszawie http://psychiatria.waw.pl/pl-warsztat.html. Tam mam profesjonalną i kompleksową opiekę, pani psychiatra jest empatyczna, ale też jak najbardziej profesjonalna. Łatwo jest się przed nią otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach, polecam ją serdecznie. Obecnie wciąż pracuję z nią nad moja depresją, ale jest już ze mną o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Psycholog

Post autor: Sami »

Wiele osób przygotowuje się do ślubu i wtedy korzystają z pomocy projektanta https://white-bride.pl/ by znaleźć odpowiednią dla siebie suknię. Jak najbardziej trzeba sporo wcześniej zająć się takimi przygotowaniami. Każda z nas wtedy otrzyma doskonałą suknię.
ckpwaw.pl
Grażyna

Re: Psycholog

Post autor: Grażyna »

Najważniejsze to być świadomym tego, w jaki sposób dzisiaj moglibyście najlepiej poradzić sobie z danym wyzwaniem. Na szczęście dzisiaj i w Polsce już coraz popularniejsze stają się porady psychologiczne. Jeśli szukacie dobrego terapeuty, to koniecznie sprawdźcie, co do zaoferowania ma Was Klinika PsychoMedic.Online. Mi takie porady zdalne najbardziej podchodzą, więc i Wam mogę je polecić.
Annać1985

Re: Psycholog

Post autor: Annać1985 »

Czasem życie daje nam w kość i nawet po latach stresu i życiu w napięciu może coś w nas nie wytrzymać i pęknąć jak bańka mydlana. Zemną właśnie tak było i na 30 urodziny pojawił sie mój pierwszy w życiu stan lękowy. Jednym słowem myslałam, że umieram.... jeżeli ktoś chociaż raz życiu miał coś takiego to wie , że to nie przelewki. Potem było już ciagle gorzej, bałam się wychodzić z domu, nie mogłam w nocy spać...pojawiały się myśli depresyjne , uczucie odrealnienia. Musiałam coś z tym zrobić bo jednym słowem tak nie dało, się żyć i zapisałam się na konsultację do https://www.synthesis.com.pl/oferta.html i bardzo mi pomogli. Rozpoczełam terapię i przerabiam całe moje życie.... i jest lepiej.
Królik

Re: Psycholog

Post autor: Królik »

Muszę przyznać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Warto wcześnie pójść do specjalisty wtedy są większe szanse na sukces. Moim lekarzem jest psycholog sosnowiec, który bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. MNie pomógł w problemach z niską samooceną Teraz leczy mnie z braku chęci do życia i przyznam, że działa.
Dżesika

Re: Psycholog

Post autor: Dżesika »

Ale nad czym się tutaj zastanawiać? Przecież jeśli zależy Wam na skutecznym stanięciu na nogi, to tutaj opieka odpowiedniego psychologa mogłaby być wręcz kluczowa. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówić się do nich na wizytę. Czuję, że w ten spsób będziecie w stanie najszybciej wrócić do dobrego samopoczucia!
Kraśko

Re: Psycholog

Post autor: Kraśko »

W jakiej konkretniej sprawie potrzebujesz psychologa ? Jeżeli dla swojego dziecka to polecam centrum terapii w którym otrzymasz profesjonalną pomoc. My jesteśmy zadowoleni, nasze dziecko ma autyzm i takie terapie są naprawdę dla nas potrzebne tylko wiadomo trzeba wybrać kogoś kompetentnego.
Jolćia

Re: Psycholog

Post autor: Jolćia »

Jeśli Twoje dziecko ma zdiagnozowany autyzm, to koniecznie zastanów się nad autyzm terapia. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, na radzenie sobie z tym zaburzeniem. Warto również, zastanowić się nad szkołą, która jest przystosowana do dzieci z zaburzeniami.
chojką

Re: Psycholog

Post autor: chojką »

Trzeba też pomyśleć o tym co daje spokój seniorowi, czego on tak naprawdę potrzebuje. Może jest to po prostu takie miejsce https://podtopolami.eu/ , tutaj czasami ma nawet lepiej jak w domu, bo jest ktoś kto porozmawia, kto się zajmie. Według mnie najlepsze rozwiązanie.
baśka

Re: Psycholog

Post autor: baśka »

Pomoc psychologa jest w wielu przypadkach nieoceniona. Gdy mój nastoletni syn wszedł w okres buntu i nie umiał sobie poradzić z emocjami, bardzo pomógł nam psycholog młodzieży Żoliborz. Dzięki regularnym wizytom syn nauczył się radzić z emocjami i rozwiązywać konflikty.
MajaŻ

Re: Psycholog

Post autor: MajaŻ »

Ja miałam taką sytuację w życiu, że musiałam skorzystać z pomocy psychologa.... Dwa lata temu zmarł mój tata a potem zachorowała moja mama i bardzo trudno było mi to wszystko ogarnąć Musiałam opiekować się mamą a tu ja sama zaczęłam podupadać na zdrowiu stany lękowej, kołatanie serca....jakaś masakra. Zapisałam się do tej poradni psychologicznej - psycholog garwolin https://www.synthesis.com.pl/oferta/psychoterapia.html . Bardzo mi pomogli okiełznać moje emocję i teraz jest już dużo lepiej i mam siłę psychiczną na dalszą walkę.

ocel holding
AnetaŚ87

Re: Psycholog

Post autor: AnetaŚ87 »

Są sytuacje, w których specjalistyczna pomoc jest po prostu konieczna. Dobrze, że teraz czasy się zmieniają i coraz głośniej się mówi o problemach tego typu. Warto przełamać wstyd i gdy będzie to niezbędne nie wzbraniać się nawet przed stosowaniem leków, bo naprawdę mogą one polepszyć nasz stan. O tym, jaki rodzaj terapii będzie dla nas najlepszy może zadecydować psychiatra z Jeleniej Góry.
MariaW

Re: Psycholog

Post autor: MariaW »

Podejmując walkę z depresją warto postawić na profesjonalną pomoc w poradni psychologicznej, która zajmuje się tą chorobą, która ma terapeutów rzetelnie wykonujących swoją pracę. Bliska mi osoby miała problemy związane z depresją i korzystała z usług poradni https://www.spokojwglowie.pl/ dzisiaj jest już o wiele lepiej. Sama często odwiedzam bloga tej poradni, na którym często publikowane są nowe artykuły dotyczące różnych problemów. Jest też artykuł o depresji pod tym adresem: https://www.spokojwglowie.pl/depresja-c ... -depresji/ może komuś się przyda.
AnETKAż

Re: Psycholog

Post autor: AnETKAż »

Ktoś wyżej wspomniał o pracy z dzieckiem autystycznym ? jeżeli tak to w Mikołowie gdzie jest bardzo dobry punkt terapeutyczny . Gabinet https://www.gabinet-naszkacik.pl/kontakt oferuję bardzo ciekawe zajęcia rozwijające dla dzieci ze spektrum autyzmu w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Ja korzystam z pomocy gabinetu i powiem wam, ze moje dziecko które ma autyzm lepiej zaczęło się rozwijać i ja zaczęłam lepiej je rozumieć. Z tego co widziałam na stronie to punkt oferuję również pomoc dla dzieci niedowidzących, dziećmi słabo słyszącymi.
Balaga

Re: Psycholog

Post autor: Balaga »

W 100% zgadzam się z Tobą, że trzeba szybko reagować jeżeli chodzi na nasze zdrowie psychiczne. Ale nie oszukujmy się. Dostępność lekarzy na NFZ, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, jest strasznie mała. Kolejki są ogromne i na termin czeka się nawet i rok. Oczywiście, można iść prywatnie, ale nie każdego stać i nie każdy ma psychologa pod ręką. Jedną z takich osób jestem ja. Miałam duży problem żeby dostać się do psychologa, a do tego, którego trafiłam to pożal się Boże. Lepiej omijać szerokim łukiem. Zaczęłam grzebać w necie i znalazłam coś takiego jak: https://www.elpisonline.pl/. To strona, którą prowadzą psychoterapeuci i na której udostępniają kurs online oparty na terapii poznawczo-behawioralnej. Poczytałam na ten temat, umówiłam się na konsultację i okazało się, że to coś dla mnie. Skończyłam kurs miesiąc temu, ale chętnie do niego wracam. Uwierzyłam w siebie. Kurs pomógł pozbierać mi myśli, nazwać uczucia. Jestem teraz zdecydowanie inną osobą. Lepszą osobą. Polecam poczytać na ten temat.
Awatar użytkownika
Apollina-69
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2021, 12:40

Re: Psycholog

Post autor: Apollina-69 »

Zawsze myślałam, że to wstyd iść do psychologa. Wiem, głupie myślenie, ale przecież problemy psychiczne mają tylko wariaci, prawda? Otóż nie. Psycholog to lekarz jak każdy inny, tylko nie przepisuje leków (może to zrobić psychiatra). Pomaga ogarnąć trochę emocje, myśli, pozwala naprawsotwać trochę wizję siebie. Zdecydowanie to był dobry krok. Polecam Wam taką poradnię: https://kielczyk.pl/ - świetni fachowcy, którzy bardzo mi pomogli.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Polecam sprawdzić ofertę na stronie neuroza.pl można się dzięki niej również upewnić, co do słuszności decyzji co do wyboru konkretnego nurtu terapeutycznego oraz zapoznać z istotnymi informacjami na temat zdrowia psychicznego.

szlifierka walcowa budowa
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Psycholog

Post autor: lena »

Wspaniały zespół psychologów dostępnych dla was, jest również w https://centrum-terapii.pl/ Jeśli byłabym zmuszona do skorzystania z terapii, to tylko i wyłącznie tutaj. Mają profesjonalne podejście,a terminy wizyt są naprawdę szybkie.
elizaa

Re: Psycholog

Post autor: elizaa »

Co sądzicie w ogóle o https://justynasabala.pl/ ? Podobno tutaj terapia prowadzona jest naprawdę bardzo fachowo i przede wszystkim można otrzymać wielkie wsparcie, więc może jednak to by było dobre rozwiązanie
Ashon33

Re: Psycholog

Post autor: Ashon33 »

Terapia jest jak most, który łączy przeszłość z teraźniejszością, umożliwiając zdrową przemianę i rozwój. Dla dzieci to szansa na lepsze jutro, a dla dorosłych możliwość przełamania ograniczeń i osiągnięcia pełniejszego życia.. Ważna jest też diagnoza integracji sensorycznej
silesius

Re: Psycholog

Post autor: silesius »

Dzięki rozwojowi technologii informatycznych, obecnie coraz prościej można skorzystać z oferty wykwalifikowanych psychologów bez konieczności wychodzenia z domu. Większość psychologów po okresie pandemii oprócz tradycyjnych usług stacjonarnych, świadczy też konsultacje online https://psychologuj.pl/specjalisci/psycholog
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Psycholog

Post autor: birdy »

Od jakiegoś czasu mam spore problemy z depresją i muszę przyznać, że na tej stronie internetowej: https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... ji-krakow/ udało mi się znaleźć specjalistów, którzy w dobrej cenie zajmują się problemami psychiatrycznymi. Moim zdaniem warto dać sobie szansę i pójść na terapię, ponieważ o nasze zdrowie psychiczne nie zadba nikt inny jak my sami.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Po kilku nieudanych wyborach w końcu trafiłam na psychoterapię, która działa. Z całego serca polecam profesjonalistów z Centrum Psychoterapii Blisko, którzy byli dla mnie ogromnym wsparciem i postawili mnie na nogi, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. https://bliskopsycholog.pl/
ODPOWIEDZ