Jak poradzić sobie z łysieniem?

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
Dariusz1993
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 7:27

Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Dariusz1993 »

Niestety, ale genetycznie mam bardzo słabe włosy i wszyscy mężczyźni po okresie dojrzewania byli praktycznie łysi. To mój duży kompleks, z którym oczywiście mógłbym się pogodzić, ale nie chcę! Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na łysienie? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Korneli
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2020, 13:44

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Korneli »

Cześć! Wiem co czujesz... Miałem podobny problem, ale znajomy polecił mi, żeby skorzystać z usług Kliniki Elite w Warszawie. Pomimo problemów genetycznych możesz skorzystać z usług. Transplantacja włosów robotem Artas iX przynosi zdumiewające efekty. Ja skorzystałem i polecam!

świece do wieńca adwentowego
żwirek

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: żwirek »

Bardzo współczuję. Łysienie potrafo bardzo negatywnie wpłynąć na samopoczucie i pewność siebie. Polecam wizytę u lekarza, dokładne badania i cierpliwość. Na pewno wszystko się ułoży. Warto rozważyć też zakup peruki. Tutaj https://perukisklep.pl znajdziesz bardzo duży wybór peruk wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: komiczka »

Moj maz to jezdzil na zabiegi Smart Graf - nowoczesnej technologii przeszczepu wlosow do Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy - efekty naprawde super, uwierzycie, ze te przeszczepione wlosy juz nie wypadaja i rosna naprawde mega geste? fantastyczne, co moze sprawic sprawna reka chirurga :)
Gabryśka

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Gabryśka »

Jeśli facetowi wypadają włosy to jest to coś normalnego, ale jak mi wypadały moje długie włosy to byłam załamana. Byłam u lekarzy dawali mi jakieś leki ale efekt nie był zadowalające. Dopiero jak zmieniłam swój styl życia, zaczęłam regularnie stosować serum z https://haircure.pl/ to zobaczyłam róźnicę. Po kilku tyg stosowania zobaczyła różnice. Teraz już nie muszę się wstydzić.

acu black
Wiktoreńka

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Wiktoreńka »

Znam bardzo dużo osób które borykają się z tym problemem nawet moja kuzynka miała problem z łysieniem, zaczęło się od stresu ale potem doszły jeszcze problemy zdrowotne:(. Popytałyśmy w śród znajomych o kliniki i przyjaciółka poleciła jej bardzo dobrą klinikę Novoderm https://novoderm.pl/. Po konsultacji Kasia zdecydowała się na Smart Graft ( przeszczep włosów)z zabieg był bez bolesny i trwał ok 5 godzin. Kasia znów odżyła i ciszy się życiem zmieniła prace na mniej stresującą i dba o siebie :)a co najważniejsze nie łysieje.
maleńczyk

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: maleńczyk »

To ja z kolei jakiś czas temu podjąłem decyzję o przeszczepie włosów robotem Artas. Co mogę o niej powiedzieć? To przede wszystkim nowoczesna metoda, która na pewno na ten moment dostępna jest w Klinice Elite. Powiem Wam szczerze, że przede wszystkim zabieg nie był w ogóle bolesny i nawet nie poznać, że było coś robione. Cena też w porządku.
Lólteria

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Lólteria »

maleńczyk pisze: ↑04 kwie 2021, 20:20 To ja z kolei jakiś czas temu podjąłem decyzję o przeszczepie włosów robotem Artas. Co mogę o niej powiedzieć? To przede wszystkim nowoczesna metoda, która na pewno na ten moment dostępna jest w Klinice Elite. Powiem Wam szczerze, że przede wszystkim zabieg nie był w ogóle bolesny i nawet nie poznać, że było coś robione. Cena też w porządku.
Mega dobra opcja. Mój maż sie własnie tutaj wybiera. Fajną opcja jest tutaj ta bezpłatna konsultacja i możliwa teleporada.
Iruś442

Re: Jak poradzić sobie z łysieniem?

Post autor: Iruś442 »

Z łysieniem można poradzić sobie na różne sposoby ale nie każdy wie jakie to sposoby. Według mnie warto rzucić okiem np. na strone https://piotrturkowski.pl/blog/choroby- ... lackowate/ i poczytać na temat łysienia, aby dowiedzieć się co zrobić aby je powstrzymać.
ODPOWIEDZ