Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Przemeś

Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: Przemeś »

Gdzie według Was warto szukać dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego, macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i jednocześnie gdzie warto ich szukać w konkurencyjnych cenach. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalna decyzję!
Igoś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: Igoś »

Przede wszystkim jeżeli szukacie dobrej jakość i jednocześnie profesjonalizm obsługi w przypadku hurtowni do współpracy to na pewno warto tutaj w mojej opinii zwrócić uwagę również na hurtownię Invest Horeca w przypadku długofalowej współpracy warto sobie zerknąć. Jest tam praktycznie wszystko uwzględniając najlepsze rozwiązania, producentów i dobrych cen.
Lureń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: Lureń »

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości wyposażenia do kuchni w swojej gastronomii to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których można liczyć przede wszystkim na świetne ceny, różnorodność produktów i jednocześnie odpowiednie podejście do potrzeb klienta w razie wątpliwości z czego osobiście jestem w pełni zadowolony. Pozdrawiam!
Przemeś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: Przemeś »

Lureń pisze: ↑15 cze 2021, 21:47 W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości wyposażenia do kuchni w swojej gastronomii to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których można liczyć przede wszystkim na świetne ceny, różnorodność produktów i jednocześnie odpowiednie podejście do potrzeb klienta w razie wątpliwości z czego osobiście jestem w pełni zadowolony. Pozdrawiam!
O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i postaram się ich przetestować jak to dokładnie wygląda w długofalowej współpracy. Pozdrawiam!
Kroneś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: Kroneś »

Jak dobrej jakości wyposażenia do lokalu gastronomicznego to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których można liczyć zarówno na jasne warunki, sprawnie działającą obsługę i duży wybór produktów. Wszystko tak jak być powinno, ceny racjonalne i też dostawy zawsze na czas!
towiś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: towiś »

Tutaj https://sklep.technica.pl/zamrazarki-sk ... tic-233894 macie namiar na ciekawy sklep, w którym można kompleksowo wyposażyć swój lokal gastronomiczny. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Można się rozejrzeć i wybrać to, co konkretnie potrzebujemy. Miejsce jest godne uwagi.
grażyna

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: grażyna »

Jeśli chodzi o wyposażenie do restauracji to myślę, że prasa do oleju by się przydała, gdyż dzięki niej można tworzyć swoje własne oleje. Uważam, że restauracja jest dużo bardziej atrakcyjne kiedy tworzy produkty samodzielnie niż je zamawia od dostawców
mączka

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: mączka »

Powiem Ci tak – nie oszczędzaj nigdy na sprzętach do swojej restauracji. Lepiej wydać więcej na dobrą i sprawdzoną markę, niż jakiś no name, który się zepsuje (zresztą szybko). Akurat mogę Ci polecić sensownego producenta zmywarek gastronomicznych - https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Nic lepszego nie znajdziesz, a inwestycja Ci się zwróci. Dlatego Winterhalter polecam bardzo.
kiść

Re: Wyposażenie gastronomiczne - opinie

Post autor: kiść »

Tak, jak napisała @mączka, zmywarki od https://www.winterhalter.com/pl-pl/ są najlepsze. Generalnie lepszego sprzętu i marki nie znajdziecie. Wystarczy poczytać opinie o tej firmie, same pozytywy. Jak już stawiać na lidera na rynku, to tylko właśnie na Winterhalter jeśli chodzi o przemysłowe zmywarki - podblatowe czy kapturowe.
ODPOWIEDZ