Kompleksowy remont biura w Warszawie

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Kompleksowy remont biura w Warszawie

Post autor: sabka »

Kojarzycie realizacje fit out ? Podobno w ten sposób można szybko i sprawnie wyremontować każde biuro. Takie rozwiązania są bardzo popularne w Warszawie. Nie ma się co dziwić, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu. Jedna firma wykonuje wszystkie prace. Takie kompleksowy remont biura w Warszawie wykonuje miedzy innymi Total Sec . Specjalizują się w takich sprawach.
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Re: Kompleksowy remont biura w Warszawie

Post autor: DanielaT »

Przekaże to znajomemu. Ma on swoje biuro, dlatego może się to mu przydać.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Kompleksowy remont biura w Warszawie

Post autor: aleks »

Przyda się namiar na Lekaro http://lekaro.pl/ Sprawdzają się przy wywozie gruzu, odpadów poremontowych czy wielkogabarytowych. Odbierają też elektrosprzęt i odpady zielone oraz zajmują sie sprzedażą kontenerów i pojemników na śmieci. U nas się dobrze spisali, pilnowali terminowego odbierania kontenera. Plus za rozsądne ceny.
Awatar użytkownika
daniel24
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:03

Re: Kompleksowy remont biura w Warszawie

Post autor: daniel24 »

sabka pisze: ↑28 wrz 2019, 21:23 Kojarzycie realizacje fit out ? Podobno w ten sposób można szybko i sprawnie wyremontować każde biuro. Takie rozwiązania są bardzo popularne w Warszawie. Nie ma się co dziwić, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu. Jedna firma wykonuje wszystkie prace. Taki kompleksowy remont biura w Warszawie wykonuje miedzy innymi Total Sec . Specjalizują się w takich sprawach.
Nie kojarzę, ale szukam właśnie ekipy. Wiesz może jak u nich wygląda sprawa z terminami? Eksperci ze Studia Boho https://www.bohostudio.pl/ wykonali dla mnie już projekt wnętrz warszawa - tutaj powstaje moje biuro. Chciałbym je otworzyć na początku października. Myślisz, że to realny termin?
ODPOWIEDZ