Egzamin na prawo jazdy Warszawa

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Lilianna_97
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 18:06

Egzamin na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Lilianna_97 »

Zdawaliście może egzamin na prawo jazdy w Warszawie? Do jakiej szkoły chodziliście na kurs? Ja planuję zapisać się do lejdis-gentleman-osk.pl, bo wydaje mi się, że mają najlepszą ofertę. Polecacie?
Awatar użytkownika
Oskar-63
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 9:00

Re: Egzamin na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Oskar-63 »

Ja jestem zdania, że dzięki instruktorom z tej szkoły zdany egzamin na prawo jazdy masz tak naprawdę w kieszeni. Mają świetne podejście do kursantów, dobrze tłumaczą i dzielą się przydatnymi wskazówkami. Na pewno będziesz zadowolona.
koleś

Re: Egzamin na prawo jazdy Warszawa

Post autor: koleś »

A jeśli bym powiedział, że Poznań mnie interesuje, to czy powiedzielibyście mi, gdzie mam się wybrać? Myślę o takim https://prawojazdy-poznan.com.pl/ miejscu, ale chętnie poznam wasze opinie. Pewnie ja będę musiał dokupić jazdy doszkalające, bo nie jestem wcale takim asem, jeśli chodzi o prawo jazdy.
Bubaź53

Re: Egzamin na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Bubaź53 »

Oskar-63 pisze: ↑13 sty 2021, 8:22 Ja jestem zdania, że dzięki instruktorom z tej szkoły zdany http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/ masz tak naprawdę w kieszeni. Mają świetne podejście do kursantów, dobrze tłumaczą i dzielą się przydatnymi wskazówkami. Na pewno będziesz zadowolona.

Ja właśnie szukam dobrej szkoły jazdy i chętnie poczytam opinie. Warto zapisać się do kogoś sprawdzonego. Zwłaszcza instruktora, który nie stresuje aż tak.
ODPOWIEDZ