Automatyka do bram

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Myśko

Automatyka do bram

Post autor: Myśko »

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad bramą automatyczną, to ze swojej strony mogę powiedzieć, że najmocniejsza automatyka do bram jest z firmy Beninca. Nasza brama działa bez jakichkolwiek zarzutów, jestem zadowolona, że zdecydowaliśmy się właśnie na nich.

rajdowa wośp kraków
Stówka

Re: Automatyka do bram

Post autor: Stówka »

Segmentowa i automatyczna albo podnoszona ale z drzwiami. To są chyba najwygodniejsze rozwiązania. Możesz obejrzeć ofertę https://garaze-blaszane.biz.pl nawet jeśli potrzebujesz niestandardowej usługi, to warto się do nich zgłosić, bo oni realizują również projekty według wytycznych klienta https://garaze-blaszane.biz.pl/garaze-b ... cynkowane/.
jeę

Re: Automatyka do bram

Post autor: jeę »

My samą bramę, ale również świetnej jakości, nowoczesną automatykę do niej, no i kontrolę dostępu mamy od firmy ABRAM II z Warszawy http://www.abram.waw.pl/pl/oferta/. Ich produkty są nowoczesne, konkurencyjne, a ich oferta jest kompleksowa. To oni zajęli się montażem bramy, wykonali kawał świetnej roboty, spisali się bardzo dobrze, są terminowi, dbają o jakość swoich usług, ich pracownicy i produkty są godne polecenia.
ośb

Re: Automatyka do bram

Post autor: ośb »

My automatykę do bramy garażowej od firmy BoJeRo ze Świdnicy https://bojero.com.pl/automatyka/, która jest rzetelnym dystrybutorem automatyki do bram garażowych i wjazdowych firmy Nice. Dostępne tam produkty są bardzo dobrej jakości, w korzystnych cenach. Nowa brama z nowa automatyką działa niezawodnie, naprawdę trafiliśmy w dziesiątkę, firmę jak najbardziej mogę wszystkim polecić.
grześkuźniak

Re: Automatyka do bram

Post autor: grześkuźniak »

Bramę garażową na pilota zamówiłem u specjalistów z firmy Mistal którzy w ramach usługi zrobili również pomiary, zajęli się transportem i montażem całej instalacji na miejscu. Po kilku miesiącach brama wciąż działa prawidłowo, a mechanizm automatyczny jest niezawodny.
orsoł2

Re: Automatyka do bram

Post autor: orsoł2 »

Tak czytam Wasze polecenia, bo moja siostra ma ciągle problemy z automatyka garażową. Namawiam ja do całkowitej wymiany bramy, a właściwie silnika, bo teraz są już rozwiązania nowszej generacji i mam wrażenie, że jej problem nie zostanie inaczej rozwiązany jak nie pozbędzie się tego co ma.
Kuraś

Re: Automatyka do bram

Post autor: Kuraś »

Automatyka do bram to fajne rozwiązanie. Jak jest jeszcze połączona z całą automatyką w domu, to robi się fajnie. My mamy systemy od Somfy. Ich automatyka do bram (https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe jest całkiem fajnie zrobiona. Warto to jeszcze połączyć z oświetleniem na zewnątrz posesji. Przydaje się zimą.
orsoł2

Re: Automatyka do bram

Post autor: orsoł2 »

Kuraś pisze: ↑21 cze 2021, 21:16 Automatyka do bram to fajne rozwiązanie. Jak jest jeszcze połączona z całą automatyką w domu, to robi się fajnie. My mamy systemy od Somfy. Ich automatyka do bram (https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe jest całkiem fajnie zrobiona. Warto to jeszcze połączyć z oświetleniem na zewnątrz posesji. Przydaje się zimą.
Sporo tu polecacie ciekawych stronek, a u mnie własnie szwankuje automatyka - dzięki za podpoaowedzi.
Małkowickijarek

Re: Automatyka do bram

Post autor: Małkowickijarek »

Ja u siebie mam siłowniki BFT. Mogę powiedzieć, że prezentują się naprawdę dobrze. Bez problemu, bez usterek, bez szarpania bramą. Bardzo fajnie to wszystko wygląda. Dla mnie jako typowego użytkownika który po prostu ceni sobie wygodę to powiem szczerze, że super

poradnia małżeńska w łodzi
marzeńka

Re: Automatyka do bram

Post autor: marzeńka »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.dom-ster.pl/
ODPOWIEDZ