Pomysł na biznes rowerowy

Gdzie iść na siłownię, jaki strój sportowy wybrać? Wątek dla fanów jogi, piłki nożnej, wędkarzy i wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: Eden »

Zdarza wam się czasem wspierać pomysły innych ? Bo ja czasami staram sie pomóc komuś kto ma pomysł na siebie. Teraz zauważyłam, ze tutaj https://zrzutka.pl/6h2t8h zbierają na realizacje pomysłu rowerów modułowych. Może ktoś z was chciałby im też pomóc ?
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: Derola »

Ze swojej strony mogę doradzić, żeby rozpoczęli współpracę z firmą BPSC, która wprowadza świetne rozwiązania informatyczne typu system mes https://www.bpsc.com.pl/erp-impuls-evo/ ... -produkcji . Dzięki temu, wszelkie procesy typu kalkulacje planowane i rzeczywiste oraz kontrola jakości, zachodzą płynnie i jest nad nimi kontrola. Także wprowadziliśmy w naszej firmie takie oprogramowanie, ponieważ zarządzanie całą produkcją jest dużo łatwiejsze. Proponuję przemyśleć takie rozwiązanie, bo uważam je za bardzo dobre.
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: marta6768 »

Taki biznes może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj jednak, aby dobrze traktować swoich pracowników i zawsze ich doceniać, bo od nich jest uzależniony Twój sukces. Skorzystanie z oferty: https://islodycze.pl/kosze-upominkowe/biznesowy/ przy większych okazjach jest doskonałym rozwiązaniem. Polecam
Miłosz Stefański

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: Miłosz Stefański »

Zgadzam się z opinią Derola na temat zarządzania produkcją. W firmie, w której pracuję potrzebne było przedefiniowanie całego systemu. Dlatego też zdecydowaliśmy się jako przedsiębiorstwo nabyć oprogramowanie do zarządzania produkcją. Niezbędnej pomocy udzieliła firma Salwis, która ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Od momentu wdrożenia nowego rozwiązania produkcja wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, przynosząc większe korzyści.
wieść

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: wieść »

Derola pisze: ↑22 wrz 2019, 12:48 Ze swojej strony mogę doradzić, żeby rozpoczęli współpracę z firmą BPSC, która wprowadza świetne rozwiązania informatyczne typu system mes https://www.bpsc.com.pl/erp-impuls-evo/ ... -produkcji . Dzięki temu, wszelkie procesy typu kalkulacje planowane i rzeczywiste oraz kontrola jakości, zachodzą płynnie i jest nad nimi kontrola. Także wprowadziliśmy w naszej firmie takie oprogramowanie, ponieważ zarządzanie całą produkcją jest dużo łatwiejsze. Proponuję przemyśleć takie rozwiązanie, bo uważam je za bardzo dobre.
A my firmę, która zajmuje się sprawami informatycznymi w naszej firmie, znaleźliśmy dzięki wyszukiwarce https://www.grafikaidruk.pl/, zdecydowanie polecam, jest prosta w obsłudze, a mają tam rozbudowaną bazę firm
adżela

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: adżela »

To może mieć wzięcie, ja nie mówię, że nie. Jeśli jednak myślisz na poważnie o swoim biznesie, to dowiesz się, co to systemy SAP i do czego służą. Ja mogę Ci jedynie powiedzieć, że archiwum zewnętrzne to dobry sposób na zabezpieczenie ważnych danych. Może być dla nas rzetelną podpowiedzią i gwarancją.
Łukasz

Re: Pomysł na biznes rowerowy

Post autor: Łukasz »

Mam własną firmę od paru lat i wiem że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Polecam Wam kompleksowe usługi informatyczne , ta firma oferuję instalację monitoringu a także instalację różnego rodzaju oprogramowania zapobiegającego złośliwym oprogramowanią. Są odpowiedzialni za wszystkie aktualizację przez co mam więcej czasu na rozwój biznesu.
ODPOWIEDZ