Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Gdzie iść na siłownię, jaki strój sportowy wybrać? Wątek dla fanów jogi, piłki nożnej, wędkarzy i wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
roma72
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 16:23

Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Post autor: roma72 »

Słyszeliście o treningu EMS i studiu bodyfit20.pl w Poznaniu? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która bardzo zachwalała te ćwiczenia. Ponoć są świetną opcją dla osób zabieganych, bo to tylko 20 minut i to raz w tygodniu. Może ktoś z was chodzi i mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Klotylda
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 22:43

Re: Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Post autor: Klotylda »

Zgadzam się, że trening EMS to super alternatywa dla osób, które mają mało czasu na aktywność fizyczną. Poza tym wystarczy kilka sesji i już widać pierwsze efekty i zmiany na lepsze. Ja bardzo polecam zapisać się do BodyFit20.pl.
zośka

Re: Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Post autor: zośka »

Moim zdaniem najlepsze efekty można uzyskać robiąc trening z blazepodem regularnie. Jeśli nie wiecie co to takiego to zachęcam zajrzeć na stronę BlazePod tam można się dokładnie dowiedzieć o co chodzi :) .

spodnie helikon tex
Awatar użytkownika
kapłanka
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:35

Re: Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Post autor: kapłanka »

A stosował ktoś z was spalacze tłuszczu ? Bo ja własnie plauję sobie kupic na https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... -tluszczu/ i stosowac po treningu, ponoć fajna sprawa.
muś

Re: Ćwiczenia w bodyfit20.pl

Post autor: muś »

W SUMIE czemu miałabym nie skorzystać z takich ćwiczeń, to bardzo wygodne rozwiązanie. Ale przede wszystkim musiałabym znaleźć sposób na mój mięsień gruszkowaty ćwiczenia jakieś,czy coś. Po prostu, wiem, że jeśli tak to zostawię, to z czasem będzie gorzej. Mogę mieć nawet rwę.
ODPOWIEDZ