Szkoła podstawowa

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
Knor
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:07

Szkoła podstawowa

Post autor: Knor »

Szkoła zbliża się wielkimi krokami a ja zastanawiam się jaką podstawówkę wybrać za rok dla mojego dziecka.Wiele naczytałam się o takich https://szkolaeuropejska.pl/ prywatnych szkołach i podobno są znacznie lepsze niż te państwowe. Dziecko ma od razu lepszy start w przyszłość. Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Geralt z Rivii
Posty: 67
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:53

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Geralt z Rivii »

Prywatne placówki nie zawsze są lepsze, bo tak naprawdę nie ma na to żadnej reguły. Wydaje mi się jednak, że w większości przypadków rzeczywiście lepiej jest postawić na dobre przedszkole prywatne Kraków, niż na pierwsze lepsze przedszkole państwowe.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Milekk01 »

A co w takim razie powiecie na szkołę językową? Warto w Łodzi sprawdzić https://szkolaeuropejska.pl/prywatna-sz ... wowa-lodz/ co do której będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, świetną organizację oraz najlepszych nauczycieli którzy dzielą się wiedzą oraz potrafią realnie przekazywać umiejętności, dzięki czemu nauczycie się zarówno pisać, rozmawiać oraz rozumieć w różnych językach.
Awatar użytkownika
zołzaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:12

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: zołzaa »

Jeśli chodzi o Warszawę to ja mogę szczerze polecić Te Vizję, znajdującą się na ulicy Gładkiej na Ochocie https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia fakultatywne. Klasy są kameralne a lekcje prowadzone w bardzo przystepny i ciekawy dla ucznia sposób. To wszystko przekłada się u dzieci na chęć nauki i niezłe wyniki :)
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: orsoo2 »

Ja trafiłam na świetną szkołę u siebie w mieście: https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ :) Moje dzieciaki bardzo są z niej zadowolone! Z radością chodza do szkoły, bo mają tam nie tylko fajnych kolegów i koleżanki, ale także miłych, pomocnych i rzetelnych nauczycieli. Jak chcecie dowidzieć sie więcej o tej placówce, to zajrzyjcie na stronkę - tam są wszystkie najważniejsze informacje, mają bardzo urozmaiconą ofertę.
Awatar użytkownika
Kitern
Posty: 62
Rejestracja: 23 sty 2020, 13:49

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Kitern »

My z żoną także zdecydowaliśmy się by posłać dziecko do szkoły niepublicznej, a wybraliśmy Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie http://cosik.edu.pl/ . Zarówno my jesteśmy zadowoleni z efektów kształcenia, jak i nasze dziecko z atmosfery panującej w szkole oraz ciekawego sposobu prowadzonych zajęć.

galaktyka mielec filmy
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Fijaa »

Moja córa już dawno podstawówke ma za sobą teraz przed nią egzamin maturalny. Na szczęście znalazłam ciekawą stronę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/t/repetytorium-maturalne gdzie można kupić w dobrych ofertach pomoce naukowe które ułatwią jej przygotowanie do matury.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: AnnnaW »

Dla mojego dziecka wszystko to co najlepsze! :) Dobrze jak w szkole będzie dużo fajnych zajęć, koła naukowe, zajęcia sportowe, ja tym się sugerowałam. Te Vizja Wawer od razu mnie przekonała, szczególnie świetni nauczyciele.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: MartaWO »

Wybór szkoły na pewno jest bardzo ważną decyzją, zresztą każda decyzja przy wychowaniu dziecka jest przecież ważna:) Ja teraz szukam fajnych butów dla syna. Znalazłam sklep internetowy https://kokoleti.pl mają tu oferty od wielu świetnych producentów. Może i wam tez to się przyda;)
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Tola »

A czy posyłacie Wasze dzieci na jakieś dodatkowe zajęcia? Moim zdaniem warto gdzieś zapisać dziecko na język angielski. Z tego, co wiem, to taki kursy angielskiego dla dzieci organizuje między innymi Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Janiuk
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2020, 0:56

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Janiuk »

W Warszawie, a konkretnie na Wilanowie gdybyście szukali dobrej podstawówki dla dzieci to moim zdaniem godna polecenia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Mają tam dobrą kadrę i małoliczne klasy, więc dzieci mają naprawdę dobre warunki do nauki.
Awatar użytkownika
radecki
Posty: 75
Rejestracja: 05 mar 2020, 19:39

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: radecki »

Jeśli jesteście z Grodziska Mazowieckiego lub okolic to sprawdźcie sobie Niepubliczną Szkołę Podstawową przy Centrum Oświaty Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie - http://cosik.edu.pl/ To bardzo dobra szkoła, gdzie zwraca się uwagę nie tylko na typową edukację szkolną, ale też na kształtowanie wrażliwości i prawidłowego funkcjonowania młodego człowieka w świecie i społeczeństwie. Nasze dzieci tam właśnie uczęszczają i jesteśmy ogromnie zadowoleni z postępów w ich rozwoju.
ODPOWIEDZ