Opinie o Dolce Vita

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Opinie o Dolce Vita

Post autor: torana »

Witajcie! Jestem właśnie w trakcie szukania pracy jako opiekunka osób starszych ( jestem dyplomowaną pielęgniarką). Chciałabym wyjechać do Niemiec i słyszałam, że taką pracę oferuje Dolce Vita. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej agencji ?

plastyk tworzywo
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: ilonaryc »

Chętnie podepnę się do pytania bo sama planuję się przebranżowić a kiedyś miałam już okazję pracować w domu pomocy społecznej więc mam jakieś tam pojęcie na temat tej pracy. O tej firmie nigdy nie słyszałam, ale warto poczytać nieco więcej.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: dzessi »

Ja z nimi wyjeżdżam od 3 lat już :) nie wiem co dokładnie Cię interesuje więc daj znać ale generalnie firmę polecam. Są rzetelni, uczciwi i co najważniejsze - wypłacalni :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: torana »

dzięki dzessi za odpowiedz :) interesuje mnie w zasadzie wszystko. Czy jest jakaś umowa? Jak ze znajomością języka niemieckiego, na jakim stopniu trzeba mieć go opanowanym by dostać tą pracę ? Czy pracuje się też np w święta ? Jak z wolnym ? Jak widzisz pytań jest mnóstwo także będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: dzessi »

tak pracujesz normalnie na podstawie umowy :) znajaomośc języka na poziomie komunikatywnym wystarczy, nie jest wymagane raczej jakieś specyficzne słownictwo ale oczywiście im lepsza ta znajomość tym warunki zatrudnienia też bardziej korzystne. Jasne, ze czasem jest wymaga praca w okresie świątecznym ale wtedy masz za nią dodatkowy zarobek także opcja bardzo opłacalna :) najlepiej umów się na spotkanie w biurze i tam dopytaj o szczegóły :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: torana »

dzessi bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje :) Jestem już po pierwszym kontakcie telefonicznym i czekam na spotkanie w biurze :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: dzessi »

no to koniecznie daj znać jak już będziesz po tym spotkaniu w biurze. Mam nadzieje, ze uda się wszystko załatwić po Twojej mysli :)
Awatar użytkownika
Daminet1654
Posty: 35
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:38

Re: Opinie o Dolce Vita

Post autor: Daminet1654 »

Jeżeli ktoś z was szuka własnie takiej opieki to polecam skontaktować sie z tą firmą http://opiekawdomu-lodz.pl/ z siedzibą w Łodzi. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą i wybrać opcję najlepszą dla nas.
ODPOWIEDZ