księgowość

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
józka

księgowość

Post autor: józka »

Hej. Jeśli chcecie ułatwić sobie pracę w księgowości to warto postawić na doskonały system https://www.oscbr.pl/ . Dzięki niemu moja praca stała się o niebo lepsza i przede wszystkim nie aż tak czasochłonna jak wcześniej. Dodatkowo zabezpiecza nas przed błędami i mandatami

j patrol
jankaa

Re: księgowość

Post autor: jankaa »

Przeczytaj sobie koniecznie ten artykuł https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 84491.html Myślę, ze rozwieje twoje wątpliwości. Ja od dawna korzystam z usług biura rachunkowego i nie mogę powiedzieć złego słowa. Cieszę się, że nie zdecydowałam sie na samodzielne prowadzenie ksiegowości.
Kłaczek34

Re: księgowość

Post autor: Kłaczek34 »

Jak chcesz usprawnić księgowość w swojej firmie to stawiaj na nowoczesne rozwiązania takie jak https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ bo pomogą w obiegu dokumentacji w firmie. Łatwo wprowadzisz do systemu faktury kosztowe czy skorzystasz z gotowych szablonów korespondencji. Ponadto możesz ten system bez problemu zintegrować z najpopularniejszymi programami do księgowania.
orinj

Re: księgowość

Post autor: orinj »

Jak tylko zaczęliśmy swoją działalność, to zatrudniliśmy biuro rachunkowe. Współpraca z nim przebiega nam bezproblemowo, gładko, mamy z nim świetny kontakt. Korzystamy z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/pelna-ksiegowosc w Gliwicach. Oni prowadza nasza pełna księgowość, a przy tym jest co robić, mimo to wszystkie rozliczenia składają na czas, są oczywiście rzetelni i profesjonalni. Mają przystępne ceny, więc warto nawiązać z nimi współpracę, stawiają na wysoką jakość usług i kompleksową obsługę.
moam

Re: księgowość

Post autor: moam »

A korzystacie z programów, które zaczytują dane z faktur, czy wszystko wklepujecie ręcznie? My od kilku miesięcy mamy taki program i on działa niesamowicie dobrze. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego, jakie daje rezultaty, dane faktycznie z niego można później importować do programów księgowych. Ten program to ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. Opłaca się go kupić, dzięki niemu praca idzie nam szybciej, możecie go najpierw wypróbować za darmo.
magi

Re: księgowość

Post autor: magi »

My powierzamy naszą księgowość w ręce specjalistów. Sami nawet nie planowaliśmy jej ogarniać. Korzystamy z usług kancelarii doradztwa podatkowego https://www.podatkowakancelaria.pl/dla-firm/ksiegowosc w Warszawie. Tam pracują specjaliści, którzy posiadają doświadczenie w branży i umieją profesjonalnie i rzetelnie zając się księgowością, czy doradzić w sprawach podatkowych. Ceny ich usług są korzystne, opłaca się podjąć z nimi długofalową współpracę, polecam ich serdecznie.

marihuana lecznicza padaczka
kugg

Re: księgowość

Post autor: kugg »

Z usług księgowych korzystamy od pierwszego dnia naszej działalności, zanim jeszcze uruchomiliśmy firmę, to nawiązaliśmy współpracę z biurem rachunkowym PLUS https://plus.katowice.pl/ksiegowosc/pelna-ksiegowosc/ z Katowic. To bardzo dobrzy specjaliści, którzy doskonale znają się na tym, co robią, prowadzą nasza pełną księgowość, ich pomoc jest nieoceniona. Maja korzystne stawki cenowe, są rzetelni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam ich bardzo serdecznie.
after

Re: księgowość

Post autor: after »

Trzeba dobrze szukać, zawsze można popytać znajomych, czy sprawdzić opinie w necie. My na takiej podstawie wybraliśmy Kancelarię Finansowo-Księgową Edyta Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta/kadry-i-place w Janówku. Oni mają naprawdę szeroki zakres usług, doskonale zajmują się naszymi kadrami i płacami, terminowo nas rozliczają, pomagają nam również w sprawach prawnych. Mają korzystne ceny usług, jest to opłacalne. Mogę ich szczerze polecić, nigdy się na nich nie zawiedliśmy.
teraz

Re: księgowość

Post autor: teraz »

Nam księgowy pomagał nawet w rozpoczęciu dzielności. Od tamtego momentu do teraz wciąż pomaga nam to samo biuro rachunkowe, jest to BUR https://www.bur.pl/oferta z Zielonki. Świetnie sobie radzą, są rzetelni, naprawdę szczerze ich polecam. Są kompetentni, znają się na wykonywanej pracy, mają lata doświadczenia, terminowo nas rozliczają. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, nigdy nas nie zawiedli, skorzystanie z ich usług to była bardzo dobra decyzja, cieszę się, że ją podjęliśmy.
Awatar użytkownika
alwin
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 9:29

Re: księgowość

Post autor: alwin »

Jeśli chcecie, żeby ktoś doświadczony poprowadził Waszą księgowość, to szczerze polecam to biuro: https://optymalni.rzeszow.pl/ To fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu, w mig szkolą się ze zmian podatkowych, wiedzą jak wykorzystać te zmiany dla dobra klienta, co trzeba zrobić, żeby było optymalnie. Bardzo sobie chwalę wsółpracę z nimi. To firma godna polecenia.

hdmi 2.0 to displayport 1.2
ODPOWIEDZ