Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Kołeń

Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Kołeń »

Witam!
Szukam dobrej jakości w zakresie wyposażenia gastronomicznego, macie może dla mnie jakieś wskazówki w tym zakresie? Gdzie mogę liczyć na profesjonalizm, terminowość dostaw i konkurencyjne ceny bo sam nie wiem na co warto zwrócić więcej uwagi. Jednak liczę na konkretne informacje z Waszej strony
Areń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Areń »

Jak wyposażenie gastronomiczne to zdecydowanie Invest Horeca https://investhoreca.pl/ szeroki wybór sprzętów, akcesoriów i jednocześnie mebli do kuchni restauracyjnej to na pewno warto sprawdzić. Można jednocześnie liczyć na najwyższy standard, pełne doświadczenie i konkurencyjne ceny.
Soreń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Soreń »

Myślę, ze tutaj jak najbardziej warto wymienić właśnie Invest Horeca bardzo dobra hurtownia gastronomiczna w której można znaleźć dosłownie wszystko czego możecie potrzebować zarówno jeżeli chodzi o meble metalowe, ale również garnki, akcesoria, czy również piece i trzony kuchenne do wygodnej pracy. Warto postawić w tym zakresie właśnie na takich specjalistów!
Edoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Edoń »

O proszę to już trochę temat się rozwiną i bardzo dobrze. W końcu warto mieć takich specjalistów do wspólpracy na co dzień, żeby sobie skutecznie poradzić z problemami ze sprzętem i bez problemów dobrać to czego w danym momencie potrzebujecie również pod względem rozsądnej ceny i poziomu obsługi.

wady wzroku u dziecka
Adeś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Adeś »

Jak już szukacie wyposażenia do swojego gastro, w tym również różnego typu meble, lady chłodnicze czy garnki i sprzęty to mogę zdecydowanie wymienić Invest Horeca gdzie też kupowaliśmy piece https://investhoreca.pl/q/?keywords=piec Duzy wybór, porządna jakość, rozsądne ceny. Firma sprawnie realizuje zamówienia, dlatego jak na razie super nam się współpracuje.
MałaMi

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: MałaMi »

Jeżeli szukasz podstaw wyposażenia sprzatania to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://www.biuronet.com/kategoria_5702 ... -papierowe która oferuje nam szereg ręczników papierowych do sprzątania. Ręczniki papierowe to podstawowy produkt w łazienkach i kuchniach użytku publicznego.
Maruś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: Maruś »

Ja także przez całkiem długi okres czas szukałem odpowiedniego wyposażenia do mojej restauracji i już praktycznie wszystko udało mi się skompletować. Moim ostatnim zakupem będą urządzenia chłodnicze https://horecapolska.pl/urzadzenia-chlodnicze gdyż bez nich niestety ale w branży gastronomicznej nie będziemy w stanie nic zrobić.
coral88

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukwiania

Post autor: coral88 »

Skoro poszukujecie wyposażenie gastronomiczne, to możecie sprawdzić sobie co w ofercie ma również firma https://gastromania.sk/transportne-voziky.html - tam znajdziecie coś naprawdę dobrego i niezawodnego w działaniu. Ceny nie są według mnie wygórowane, także to też jest plus.
ODPOWIEDZ