Dobre Sushi - Warszawa

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: MariuszSt »

Hej :)
Chciałabym zapytać Was, czy macie może jakieś fajne i sprawdzone lokale z Sushi w Warszawie, gdzie można zamówić pyszne jedzenie w dobrej cenie i to nie ograniczając się tylko do klasycznych zestawień. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: Jackos »

Tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę Sushi World ponieważ to świetny lokal w Warszawie, gdzie przede wszystkim będziecie mogli liczyć na pyszne jedzenie, świeżość produktów i jednocześnie dobre ceny. Jak mam chęć na coś orientalnego i nie chce mi się gotować, to stawiam zazwyczaj na nich i lubię też poznawać nowe propozycje np. w zakresie rolek indywidualnych.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: Milekk01 »

I tutaj uważam, że to świetna propozycja. Jeśli chcecie zjeść smacznie w Warszawie i orientalnie to Sushi World jest miejscem dla Was. Nie przez przypadek zostali wyróżnieni przez portal pyszne.pl :)
Awatar użytkownika
PatrycjaKos
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 21:00

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: PatrycjaKos »

I narobiliście mi ochoty, będę musiała chyba dziś zamówić i spróbować jak tam się spisują naprawdę :D
Awatar użytkownika
AdamUk
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:47

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: AdamUk »

W mojej opinii również Sushi World wygrywa i sprawdź sobie menu bezpośrednio na stronie https://sushiworld.pl/menu/ gdzie jednocześnie od razu sobie zamówisz coś pysznego. Maja klasyczne zestawienia, swoje autorskie Volcano Roll, czy również Rolki Indywidualne jak Bombay (zdecydowanie mój numer jeden). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Beata40
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:55

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: Beata40 »

bardzo dobre sushi jest niedaleko warszawy bo w Ożarowie Mazowieckim Ryz & Fish. Moim zdaniem warto podjechać kawałek i zjeść naprawdę dobre sushi.
Dyśiu

Re: Dobre Sushi - Warszawa

Post autor: Dyśiu »

Jadłem sushi w paru miejscach w Warszawie, jednak jest jedno, do którego chętnie wracam, mianowicie chodzi mi o tą restaurację - http://sushikoi.pl/. Mają przepyszne sushi, które bije konkurencje na głowę. Jak tylko jestem w delegacji, to zamawiam tam posiłek ;)
ODPOWIEDZ