Bio Hydro System - polecacie?

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Krystiana1986
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 6:16

Bio Hydro System - polecacie?

Post autor: Krystiana1986 »

Cześć. Słyszeliście może o firmie biohydrosystem.pl? Zajmują się budową przydomowych oczyszczalni ścieków. Chcę skorzystać z ich usług, ale najpierw wolę się upewnić, że to rzetelna firma.
Awatar użytkownika
Salomea
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 18:28

Re: Bio Hydro System - polecacie?

Post autor: Salomea »

Miałam okazję korzystać z pomocy panów z biohydrosystem.pl i serdecznie ich polecam. Charakteryzuje ich przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego z etapów budowy. Moja oczyszczalnia działa jak należy, a wszystko dzięki ich solidnej pracy :)
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

Re: Bio Hydro System - polecacie?

Post autor: menelaos »

Jeśli o nas chodzi to mamy przydomową oczyszczalnię od Eko-Bio z okolic Łodzi https://oczyszczalnia.net/ i u nas się sprawdza jak najlepiej, także jesteśmy z niej jak najbardziej zadowoleni. Oni nam też ją montowali i super się ze wszystkim spisali, szybko im to poszło. Dodatkowe plusy takie, że ceny maja rozsądne i dają na oczyszczalnię aż 10-letnią gwarancję, także warto wziąć ich pod uwagę.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Bio Hydro System - polecacie?

Post autor: Paulana4 »

Ekologiczne rozwiązania dla domu są jak najbardziej potrzebne. Warto według mnie na takie postawić. Sprawdźcie sobie tu propozycje od http://betterbetter.com Tu dostaniecie nawet i ekologiczne wyposażenie do domu
ODPOWIEDZ